تماشای مسابقات فوتبال در آلیانس آرنا از درون یک سوئیت مجلل

تماشای مسابقات فوتبال در آلیانس آرنا از درون یک سوئیت مجلل
Copyright 
نگارش از Mehrdad Sadeghi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

علاقمندان به تماشای فوتبال و هوداران بایرن مونیخ می توانند با اجاره سوئیت های مشرف به زمین مسابقه دیدارهای تیم مورد علاقه خود را حتی از روی تختخواب تماشا کنند.

آگهی

مسئولان بایرن مونیخ برای ساخت سوئیت های مجلل درون ورزشگاه اختصاصی این باشگاه با یک شرکت فعال در زمینه هتل های زنجیره ای قرارداد امضاء کرده است.

بر این اساس علاقمندان به تماشای فوتبال و هوداران بایرن مونیخ می توانند با اجاره سوئیت های مشرف به زمین مسابقه دیدارهای تیم مورد علاقه خود را حتی از روی تختخواب تماشا کنند.

شرکت هتل های زنجیره ای «ماریوت هتل»، که طرف این قرارداد معرفی شده، متعهد شده است برای سال ۲۰۱۹ ساخت اتاق های مجلل مشرف به زمین مسابقه را به همراه مبلمان مدرن تعبیه شده در هتلهای این شرکت و نیز یک بار اختصاصی برای سرو نوشیدنی های مختلف به اتمام برساند.

این سوئیت ها همچنین مجهز به وسایل پیشرفته صوتی تصویری و تلویزیون های صفحه بزرگ است و اجاره کنندگان آن می توانند هنگام تماشای فوتبال، یا قبل و بعد از آن غذای مورد علاقه خود را از روی منوی اختصاصی سوئیت سفارش دهند.

باشگاه بایرن مونیخ که یکی از قدرت های فوتبال در اروپا است و به جهت دارا بودن منابع هنگفت مالی به اف سی هالیوود شهرت دارد هنوز در باره جزئیات این امکان و تجربه جدید تماشای فوتبال در استادیوم تخصصی تخصصی باشگاه از جمله نحوه رزرواسیون و قیمت اجاره سوئیت ها اطلاعاتی منتشر نکرده است.

این مدل در صورت موفقیت آمیز بودن می تواند الگویی مناسب برای دیگر غول های فوتبال اروپا از جمله رئال مادرید، منچستر یونایتد و بارسلون باشد که تماشاگران پرشمار و متعصبی را برای هر دیدار خانگی به ورزشگاه می کشانند. 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سامانه ارائه همزمان اطلاعات تکمیلی مسابقات فوتبال برای تماشاگران آزمایش شد

با ویژگی‌های منحصربفرد ساعت ۱ میلیون پوندی سرمربی منچسترسیتی آشنا شوید

مجموعه ژاپنی «فوتبالیست‌ها» پس از ۴۳ سال به پایان رسید