شکایت ستاد امر به معروف و نهی منکر اصفهان از «جادوگر»

شکایت ستاد امر به معروف و نهی منکر اصفهان از «جادوگر»
Copyright عکس از خبرگزاری ایسنا
Copyright عکس از خبرگزاری ایسنا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد که شکایت ستاد امر به معروف و نهای از منکر اصفهان از علی کریمی به درخواست این فدراسیون نبوده اما پست‌های اینستاگرامی وی را «توهین‌آمیز» و «قابل پیگیری» خواند.

آگهی

علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی حال حاضر تیم سپیدرود رشت در حساب اینستاگرام خود از شکایت ستاد امر‌ به معروف و نهی از منکر شهر اصفهان از خود خبر داد.

این ستاره سابق تیم پرسپولیس علت این شکایت را دو پست اینستاگرامی خود اعلام کرده است. وی در یکی از این مطالب عکسی از «مقبره کوروش» و در دیگری عکس احسان حاج صفی و مسعود شجاعی، دو بازیکنی که بخاطر بازی تیم باشگاهی خود در مقابل یک تیم اسرائیلی مواخذه شده بودند، منتشر کرده بود.

علی کریمی با اشاره غیر مستقیم به نام مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، این فدراسیون را عامل شکایت از خود خوانده و افزود: «خواستم عارض شم خدمت دوستان تاج كه من هيچ جا نميرم و شما ميتونين حكم جلب منو بگيرين...»

در پی این ادعای آقای کریمی، فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد که شکایت ستاد امر به معروف و نهای از منکر اصفهان از علی کریمی به درخواست این فدراسیون نبوده است. این فدراسیون در ادامه پست‌های اینستاگرامی وی را «توهین‌آمیز» و «قابل پیگیری» خواند.

به گزارش وب‌سایت برنامه نود در این بیانیه آمده است: «شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، پیرو خواست و یا با اطلاع فدراسیون فوتبال نبوده است؛ اما پست‌های آقای کریمی همگی قابل پیگیری است که اگر این روال توهین‌آمیز تغییر نکند، فدراسیون فوتبال، مطابق قوانین جاری کشور اقدام خواهد کرد. اگر آقای علی کریمی و یا هر یک از اهالی محترم فوتبال، به دنبال رسیدن به پاسخی هستند، باید پرسش خود را محترمانه مطرح کنند و البته فدراسیون فوتبال خود را مکلف می‌داند پرسش‌های محترمانه اهالی فوتبال را در همه زمینه‌ها پاسخ بدهد.»

«جادوگر» فوتبال ایران با اشاره به اینکه تا آخر این داستان خواهد رفت می‌گوید که یا «حکم جلب» وی را می‌گیرند و یا از خود «اعاده حیثیت» می‌کند.

آقای کریمی در پست اینستاگرامی که آنرا دلیل شکایت از خود می‌داند با انتشار عکس مقبره کوروش نوشته است: «يك مقبره ساده ز سنگ ساخته است. بر گنبد و سيم و زر نپرداخته است.»

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید 

علی کریمی که خود در باشگاه‌های خارجی نظیر بایرن مونیخ، شالکه ۰۴ و الاهلی بازی کرده است، تابستان گذشته همزمان با واکنش شدید مسئولان ورزش ایران نسبت به همراهی دو بازیکن ایرانی تیم یانیونیوس یونان در بازی مقابل تیم مکابی اسرائیل با حمایت از احسان حاج صفی و مسعود شجاعی، گفته بود که آنها تنها به تعهد خود نسبت به باشگاه عمل کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درخواست علی کریمی از مردم برای مقابله با گرانی: نخرید!

حرف های تازه وزیر ورزش ایران در مورد محرومیت شجاعی و حاج صفی

معاون وزیر ورزش: حاج‌صفی و شجاعی از تیم ملی محروم شدند