Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

شایعه جدایی رونالدو از رئال مادرید؛ مقصد پاریس است؟

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بنا به گزارشها در حالی که رابطه کریستیانو رونالدو با باشگاه خود رو به تیرگی گذاشته است، رئال مادرید به دنبال جذب نیمار، ستاره برزیلی تیم پاری سن ژرمن است. به این ترتیب یکی از سناریوهای احتمالی می تواند جا به جایی رونالدو با نیمار باشد.

آگهی

نشریات اسپانیا در روزهای گذشته به بررسی احتمال جدایی کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید از این باشگاه پرداخته اند.

بنا به این گزارشها در حالی که رابطه کریستیانو رونالدو با باشگاه خود رو به تیرگی گذاشته است، رئال مادرید به دنبال جذب نیمار، ستاره برزیلی تیم پاری سن ژرمن است. به این ترتیب یکی از سناریوهای احتمالی می تواند جا به جایی رونالدو با نیمار باشد.

با این حال بنا به گزارش نشریات ورزشی اسپانیا باشگاه پاری سن ژرمن به راحتی حاضر به جدایی از نیمار نخواهد شد و تنها در صورت پیشنهاد رقمی هنگفت و وسوسه برانگیز از سوی رئال مادرید مقامات باشگاه فرانسوی تن به جدایی نیمار خواهند داد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

در گفتگویی که با همکاران خود در بخش اسپانیایی یورونیوز داشتیم آنها از عزم جدی رونالدو برای جدایی از رئال مادرید سخن گفتند. امری که به گفته خبرنگاران اسپانیایی زبان یورونیوز می تواند از رقم خوردن سرنوشتی مشابه ستاره های پیشین رئال مادرید برای کریستیانو رونالد جلوگیری کند. بسیاری از ستاره های این باشگاه در گذشته همزمان با افزایش سن خود به دنبال افزایش حقوق بودند و پس از مخالفت رئال مادرید با افزایش دستمزدشان مجبور به ترک باشگاه می شدند.

یکی از احتمالاتی که در مورد سرنوشت کریستیانو رونالدو مطرح شده پیوستن او به باشگاهی است که در سال ۲۰۰۹ آن را ترک کرد: منچستر یونایتد.

با این حال گفته می شود منچستر یونایتد منابع مالی لازم برای انتقال کریستیانو رونالدو را در اختیار ندارد و تنها باشگاهی که شاید از توان مالی لازم برای استخدام برنده پنج توپ طلای اروپا برخوردار است پاری سن ژرمن خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

جدایی رونالدو از رئال؛ ستاره هوای رفتن در سر دارد

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شوک در اردوگاه کهکشانی‌ها؛ جدایی زیدان از رئال

رونالدو چهره خونینش را با تلفن پزشک وارسی کرد

جدایی رونالدو از رئال؛ ستاره هوای رفتن در سر دارد