توالت هوشمند؛ تنها کافی است به آن دستور دهید

توالت هوشمند؛ تنها کافی است به آن دستور دهید
نگارش از Euronews

این توالت یک اپلیکیشن برای اندروید و آ او اس هم دارد که از طریق این اپلیکیشن می‌توان دستورات صوتی را هم به این توالت داد.

در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک ۲۰۱۸ در لاس‌وگاس همه چیز هوشمند است حتی توالت‌های هوشمند را هم می‌توان در اینجا پیدا کرد.

توالت‌های هوشمند شرکت کوهلر آمریکا، قابلیت باز و بسته شدن خودکار، گرم کردن نشیمنگاه، پخش موسیقی، سیستم خوشبو کننده هوا و خشک کردن را دارند و حتی می‌توانید با توالت سخن بگویید و این کارها را از او بخواهید.

این توالت همچنین صفحه کنترل لمسی دارد که می‌توان از قابلیت‌های آن بیشتر بهره برد. این توالت تا حد زیادی هم در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کند.

**به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید **

قیمت این توالت هوشمند ۷ هزار و ۵۰۰ دلار است البته می‌توان با کم کردن برخی قابلیت‌های آن، قیمت ارزان‌تر از این هم پیدا کرد. 

این توالت یک اپلیکیشن برای اندروید و آ او اس هم دارد که از طریق این اپلیکیشن می‌توان دستورات صوتی را هم به این توالت داد. با اپلیکیشن حتی شما می‌توانید این توالت را برای استفاده خودتان شخصی سازی کنید. مثلا در اپلیکیشن می‌توانید به عنوان کاربر شماره یک تمام قابلیت‌هایی را که متناسب با شماست، در آن ذخیر کنید و زمانیکه می‌خواهید از توالت استفاده کنید، وقتی به آن نزدیک می‌شوید این قابلیت‌های مخصوص شما فعال می‌شوند. 

بیشتر بخوانید:

*آغاز به کار نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک در لاس وگاس

مطالب مرتبط