Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پاکسازی خیابان‌های ویندسر از گدایان قبل از عروسی شاهزاده هری

پاکسازی خیابان‌های ویندسر از گدایان قبل از عروسی شاهزاده هری
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گداها و بی خانمهای ویندسر، تا پیش از برگزاری مراسم ازدواج شاهزاده هری با دوست دختر آمریکایی اش از خیابان‌های شهر جمع می شوند.

آگهی

به گفته شورای محلی شهر ویندسر قرار است قبل از عروسی شاهزاده هری و مگان مرکل گداها از خیابانهای این شهر در غرب لندن جمع شوند.

قرار است مراسم ازدواج شاهزاده هری، نوه ملکه بریتانیا با دوست دختر آمریکایی اش، مگان مرکل، روز ۱۹ ماه مه در قلعه ویندسر برگزار شود.

سایمون دادلی، رییس «شورای محلی مناطق سلطنتی ویدنسر و میدنهد» گفته است که «خیابان‌ها باید قبل از مراسم عروسی نوه ملکه الیزابت بریتانیا از بی خانم‌ها پاکسازی شود. زیرا حضور آنها بر چهره زیبای شهر ویندسور را تاریک می کند.»

وی افزود برای تامین محل اقامت اضطراری و پناه دادن به نیازمندان، سرمایه گذاری‌های لازم انجام شده است.

مگان مارکل، دوست دختر و همسر آینده شاهزاده هری یک هنرپیشه آمریکایی است. هری ۳۳ ساله و خانم مارکل ۳۶ ساله که از تابستان سال ۲۰۱۶ با هم دوستند.

قلعه ویندسور یکی از اقامتگاه‌های ملکه الیزابت است. این قلعه مربوط به قرن پانزدهم میلادی، از هزار سال پیش خانه خاندان سلطنتی بریتانیا بوده است. 

هر ساله یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از شهر ویندسور بازدید می‌کنند. مراسم ازدواج شاهزاده هری گردشگران زیادی را به این شهر واقع در ۳۰ کیلومتری لندن خواهد کشاند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دیدار شاهزاده هری و نامزدش با مردم در بیرمنگام

شاهزاده هری با دوست دختر آمریکایی خود ازدواج می‌کند

خانواده سلطنتی بریتانیا در انتظار سومین نوزاد