حضور مسی ایرانی در نیوکمپ خبر ساز شد

Access to the comments نظرها
نگارش از Mehrdad Sadeghi
حضور مسی ایرانی در نیوکمپ خبر ساز شد

رضا پرستش که شباهت زیادی به لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیم بارسلون دارد با سفر به بارسلون و حضور در استادیوم نیوکمپ توجه فوتبال‌ دوستان و رسانه های اسپانیایی را به خود جلب کرد.

این جوان بیست و پنج ساله ایرانی دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی و ساکن تهران است. او به واسطه شباهت ظاهری و با آرایش مو و ریشی شبیه به ستاره بارسلون از طریق شبکه های اجتماعی در ایران به شهرت رسید و در خیابان های پایتخت مورد توجه علاقمندان لیونل مسی قرار گرفت. رضا پرستش پس از آن با حضور در مکان های پر تردد و دادن پاسخ مثبت به تقاضاهای مکرر افرادی که خواهان گرفتن عکس سلفی بودند بر شهرت خود افزود.

بسیاری از رسانه های خارجی پس از آن «مسی ایرانی» را در کانون توجه خود قرار دادند و برخی از آنها نیز اقدام به مصاحبه با وی کردند.

حضور بدل ایرانی لیونل مسی در نیوکمپ در جریان دیدار بارسلون و مالاگا به قدری خبرساز شد که دوربین های تلویزیونی در جریان پخش این مسابقه چند بار او را به تصویر کشیدند. او همچنین بارها سوژه دوربین های تلفن همراه تماشاگران پر شمار این مسابقه قرار گرفت وبسیاری از شهروندان بارسلون نیز با او عکس یادگاری انداختند.

نشریه اسپورت چاپ اسپانیا با پوشش خبر حضور بدل مسی در بارسلون هدف او را ملاقات با بازیکن محبوبش توصیف کرده است.


رضا پرستش همچنین در گفتگو با روزنامه الموندو گفته است که از کودکی بسیاری معتقد بودند او شباهت زیادی با مسی دارد و در ماه های اخیر به توصیه پدرش عکسی با پیراهن بارسلون در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که با استقبال عجیبی همراه شد. او در ادامه گفته است از این‌که با این کار علاقمندان به مسی را به وجد می آورد بسیار خوشحال است.