اعترافات تارانتینو، کارگردان آمریکایی درباره هاروی واینستین

اعترافات تارانتینو، کارگردان آمریکایی درباره هاروی واینستین
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

از زمان فاش شدن رسوایی آزار و تعرضهای جنسی هاروی واینستین به زنان بویژه هنرپیشه های هالیوود، یعنی پنجم ماه اکتبر تا کنون افشاگریهای جدید درباره این پرونده ادامه دارد.

براساس آخرین خبرها پس از نیویورک و لندن، پلیس لس آنجلس نیز تحقیقاتی را به دنبال شکایت یک هنرپیشه ایتالیایی علیه هاروی واینستین آغاز کرده است. هنوز هویت این هنرپیشه فاش نشده است. شاکی ادعا کرده در سال ۲۰۱۳ زمانی که وی در هتلی در نزدیکی بورلی هیلز لس انجلس اقامت داشته، هاروی واینستین بدون اجازه او وارد اتاق می شود. این تهیه کننده مشهور در ادامه به هنرپیشه ایتالیایی حمله کرده و او را با کشیدن موهایش به حمام می برد و در آنجا به وی تجاوز می کند.

این هنرپیشه در مصاحبه ای که با روزنامه نیویورک تایمز داشته می گوید: «با دقت خبرهای مربوط به زنهایی را که توسط هاروی واینستین مورد تعرض قرار گرفته اند، دنبال کردم. تجربه ای که با وی داشتم را در اعماق ذهنم سرکوب کرده بودم، در آن زمان احساس تنهایی شدیدی داشتم و خود را آزار می دادم. به خود می گفتم که شاید تقصیر خودم بود.»

از سوی دیگر کوئنتین تارانتینو، کارگردان مشهور آمریکایی و از دوستان هاروی واینستین نیز در مصاحبه ای که با روزنامه نیویورک تایمز داشته اعلام کرده که مدت زمان زیادی در جریان اعمال این تهیه کننده هالیوود بوده است. تارانتینو در بخشی از این مصاحبه می گوید: «برای آنکه واکنشی نشان دهم به اندازه کافی اطلاعات داشتم. می دانستم که او کارهای زیادی کرده است.»

کوئنتین تارانتینو در ادامه ادعا کرده که ماریا سوریوینو، همسر سابقش یکی از کسانی بود که مورد آزار و اذیت هاروی واینستین قرار گرفته است. وی تصریح کرده که کوئنتین تارانتینو بدن همسر سابقش را بدون رضایت وی لمس کرده است.

هاروی واینستین تهیه کننده فیلمهای زیادی از کوئنتین تارانتینو از جمله «سگدونی»، «بیل را بکش»، «داستان عامه پسند» و «حرامزاده های لعنتی» بوده است.

Quentin Tarantino, on Harvey Weinstein: “I knew enough to do more than I did” https://t.co/ZevU5qW9aG

— The New York Times (@nytimes) 19 octobre 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تارانتینو با «روزی روزگاری هالیوود» به کن آمد

آنجلینا جولی قربانی آزار جنسی هاروی واینستین

هاروی واینیستن، تهیه کننده مشهور هالیوود به اتهام سوءاستفاده و آزار جنسی از کار برکنار شد