Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

«دونالد ترامپ کندذهن و ضعیفترین دانشجوی کلاس بود»

«دونالد ترامپ کندذهن و ضعیفترین دانشجوی کلاس بود»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

ویلیام تی کلی یکی از استادهای دونالد ترامپ در دوران دانشجویی، پیش تر ادعاکرده بود که رئیس جمهوری کنونی ایالات متحده یکی از کندذهن‌ترین و ضعیفترین شاگردان کلاس بوده است.

این استاد مدرسه تجارت دانشگاه پنسیلوانیا که بیشتر از سه دهه در این دانشگاه تدریس کرده است در گفتگو با یکی از دوستان نزدیکش گفته بوده که دونالد ترامپ یکی از ضعیفترین دانشجویانش بوده است. این اولین باری نبوده که این استاد دانشگاه درباره دونالد ترامپ اظهارنظرهای این چنینی کرده است. اولین بار در اواخر دهه ۹۰ آقای کلی درباره دونالد ترامپی که بدلیل ثروتش معروف شده بود اظهارنظر مشابهی کرده بود.

همچنین این استاد دانشگاه دونالد ترامپ را یک دانشجوی مغرور و متکبر معرفی کرده است که محبوبیت زیادی در کلاس‌ها نداشته است. نقطه نظرات این استاد دانشگاه در پی چالش آزمایش هوش دونالد ترامپ به وزیر خارجه خود رکس تیلرسون بار دیگر مورد توجه برخی رسانه‌های آمریکایی قرار گرفته است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به گزارش‌های منتشر شده در خصوص این که رکس تیلرسون او را«ابله» توصیف کرده، او را دعوت به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» کرد. خبرنگاری از او پرسیده بود وزیر خارجه درباره شما این اظهارنظر را کرده است و ترامپ در پاسخ گفته بود رکس تیلرسون را به چالش آزمایش آی کیو دعوت می کنم تا ببینیم چه کسی برنده می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا دونالد ترامپ فرد باهوشی است؟

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود