فلوید می ودر: مسابقه مقابل مک گریگور با ضربه فنی تمام می شود

فلوید می ودر: مسابقه مقابل مک گریگور با ضربه فنی تمام می شود
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied
آگهی

فلوید می ودر، بوکسور حرفه‌ای آمریکا و حریف ایرلندی‌اش کانر مک گریگور، ۲۶ ماه اوت در لاس وگاس با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

می ودر ۴۰ ساله که تا کنون در تمام ۴۹ مسابقه زندگی حرفه ایش به پیروزی رسیده، از سپتامبر ۲۰۱۵ تا کنون در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده است اما برای این مسابقه حاضر شد بار دیگر روی رینگ برود؛ با این وجود تاکید می کند که این مبارزۀ هیجان انگیز چند میلیون دلاری، خیلی طولانی نخواهد بود چراکه هر دو می خواهند طرف مقابل را ضربه فنی کنند.

فلوید می ودر درباره کانر مک گریگور ۲۹ ساله که برای توانایی‌های خارق العاده‌اش در ورزش‌های رزمی نیز مشهور است، می گوید: «من واقعا مسابقه‌های مک گریگور را دنبال نکرده ام. آنچه بیشتر برای من مهم است اینکه بدانم کسی که روی رینگ مقابل من می ایستد کیست، چه می خورد و چه کارهایی انجام می دهد و چه کارهایی را انجام نمی دهد. سرگرمی‌هایش چیست، تمرین‌هایش با کیست و در مجموع اینگونه چیزها برایم جالب است.»

می ودر همچنین به خبرنگاران می گوید: «او خیلی به خودش اعتماد دارد. همه در ابتدا به خودشان اطمینان دارند ولی وقتی مقابل فلوید می ودر قرار می گیرند، همه چیز تغییر می کند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کانور مک گرگور، بوکسور ایرلندی بدلیل حمله به اتوبوس رقبایش بازداشت شد