Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

گشایش بزرگترین پارک سرپوشیده سگها در دوبی

گشایش بزرگترین پارک سرپوشیده سگها در دوبی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بزرگترین پارک سرپوشیده سگها چندی پیش در دوبی افتتاح شد؛ یک فضای لوکس با تهویه مطبوع به همراه یک استخر که به صاحبان این حیوانات اجازه می دهد، هنگامِ

آگهی

بزرگترین پارک سرپوشیده سگها چندی پیش در دوبی افتتاح شد؛ یک فضای لوکس با تهویه مطبوع به همراه یک استخر که به صاحبان این حیوانات اجازه می دهد، هنگامِ به گردش بردنِ سگهایشان از گرمای تابستان در امان بمانند.

افراد از این پس می توانند هنگام سفر به دوبی، سگهای خود را به یکی از دویست سوئیت لوکس این پارک بسپارند. تلویزیون های تعبیه شده در این سوئیت ها برنامه های یک کانال تلویزیونی را نشان می دهند که به شکل علمی برای سگها طراحی شده است.

هر سال در دوبی به هنگام شروع تابستان، سگهای بسیاری توسط صاحبانشان، در مدت تعطیلات و یا برای همیشه رها می شوند. چراکه برای ساکنان اکثر آپارتمانهای دوبی، بزرگ کردن سگ در آپارتمانهایی که داشتن حیوان خانگی در آنها قوانین سفت و سختی دارد، دشوار است.

یکی از بنیانگذاران این پارک که خود رفتارشناس حیوانات است می گوید:«جرقه اولیه این کار با حضور سه نفر زده شد. ما کنار یکی از دریاچه های اطراف دوبی به همدیگر برخوردیم و به این نتیجه رسیدیم که هوا برای سگها خیلی گرمتر از آن است که بتوانند در دریاچه بازی کنند، پس تصمیم گرفتیم یک پارک سرپوشیده برای سگها باز کنیم که استخر شنا هم داشته باشد.»

یکی از افرادی که سگش را به این پارک آورده است، می گوید:«معمولا خیلی ها فکر می کنند که دوبی جای محبوبی برای حیوانات خانگی نیست. اما درواقع اینطور نیست … همانطور که می بینید نزدیک به چهل تا پنجاه نفر صاحب سگ در اینجا هست. فکر می کنم عالی است. مطمئن ام که اینجا در دوبی تنها جایی است که سگ شما می تواند سگ های دیگر را هم ببیند.»

این مجموعه که «خانه دوم من» نام دارد به روی همه سگهایی که مرحله ثبت نام سفت و سخت آن را گذرانده و صاحبانشان هزینه بالای آن را پرداخته باشند، باز است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پاریس دوربرگردان شلوغ خود را به اولین «جنگل شهری» تبدیل می‌کند

عربستان؛ تزریق بوتاکس به شتر برای زیبایی بیشتر

اولین بیمارستان شتر در جهان احداث شد