انتشار ویدئوی کشتی ترامپ با سی‌ان‌ان در حساب توئیتری رئیس‌جمهوری آمریکا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
انتشار ویدئوی کشتی ترامپ با سی‌ان‌ان در حساب توئیتری رئیس‌جمهوری آمریکا

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده با انتشار ویدیویی دستکاری شده و طعنه آمیز در حساب توئیتری خود بار دیگر جنجال آفرید.

در این ویدئوی ادیت شده از زمان حضور ترامپ در مسابقات کشتی کج، وی شخصی را که بجای کله‌اش آرم شبکه سی‌ان‌ان را گذاشته‌اند به روش کشتی‌کج زیر مشت و لگد می‌گیرد.

در پایان ویدئو نیز آرم شبکه «سی‌ان‌ان» را تغییر داده و بجای آن «اف‌ان‌ان» گذاشته شده است. که حرف اف را اولین حرف کلمه (Fraud) به معنی تقلبی است که حمله‌های همیشگی وی به رسانه‌ها با عنوان خبر جعلی را به خبر کلاه‌بردارانه یا تقلبی ارتقا داده است.

منتقدان می گویند، دونالد ترامپ با این توییت ها خشونت علیه رسانه‌ها و خبرنگاران را تشویق کرده است. این در حالیست که شرکت توییتر اعلام کرده که توییت های ترامپ علیه شبکه سی ان ان ناقض قوانین توییتر نیست.

هفته گذشته تنش میان رئیس‌جمهوری آمریکا و شبکه خبری سی‌ان‌ان بالا گرفت؛ پس از آن که بین دونالد ترامپ و دو مجری این شبکه درگیری لفظی روی داد. در همین ارتباط پیش از مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری مقاله‌ نادرستی در مورد روابط مالی کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ با روسیه و دیدار میان آنتونی اسکاراموچی، سرمایه‌دار آمریکایی و از نزدیکان آقای ترامپ با ریيس صندوق سرمایه‌گذاری آزاد روسیه (RDIF) پس از انتشار در این شبکه از روی وبسایت حذف شد.