Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

انتشار ویدئوی کشتی ترامپ با سی‌ان‌ان در حساب توئیتری رئیس‌جمهوری آمریکا

انتشار ویدئوی کشتی ترامپ با سی‌ان‌ان در حساب توئیتری رئیس‌جمهوری آمریکا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied
آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده با انتشار ویدیویی دستکاری شده و طعنه آمیز در حساب توئیتری خود بار دیگر جنجال آفرید.

در این ویدئوی ادیت شده از زمان حضور ترامپ در مسابقات کشتی کج، وی شخصی را که بجای کله‌اش آرم شبکه سی‌ان‌ان را گذاشته‌اند به روش کشتی‌کج زیر مشت و لگد می‌گیرد.

در پایان ویدئو نیز آرم شبکه «سی‌ان‌ان» را تغییر داده و بجای آن «اف‌ان‌ان» گذاشته شده است. که حرف اف را اولین حرف کلمه (Fraud) به معنی تقلبی است که حمله‌های همیشگی وی به رسانه‌ها با عنوان خبر جعلی را به خبر کلاه‌بردارانه یا تقلبی ارتقا داده است.

منتقدان می گویند، دونالد ترامپ با این توییت ها خشونت علیه رسانه‌ها و خبرنگاران را تشویق کرده است. این در حالیست که شرکت توییتر اعلام کرده که توییت های ترامپ علیه شبکه سی ان ان ناقض قوانین توییتر نیست.

هفته گذشته تنش میان رئیس‌جمهوری آمریکا و شبکه خبری سی‌ان‌ان بالا گرفت؛ پس از آن که بین دونالد ترامپ و دو مجری این شبکه درگیری لفظی روی داد. در همین ارتباط پیش از مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری مقاله‌ نادرستی در مورد روابط مالی کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ با روسیه و دیدار میان آنتونی اسکاراموچی، سرمایه‌دار آمریکایی و از نزدیکان آقای ترامپ با ریيس صندوق سرمایه‌گذاری آزاد روسیه (RDIF) پس از انتشار در این شبکه از روی وبسایت حذف شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ از حضور خود در شبکه‌های اجتماعی دفاع کرد

ترامپ جشن سالانه خبرنگاران کاخ سفید را تحریم کرد

حمله ترامپ به رسانه ها در جمع هوادارانش در فلوریدا