ترامپ از حضور خود در شبکه‌های اجتماعی دفاع کرد

ترامپ از حضور خود در شبکه‌های اجتماعی دفاع کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا در جمعی از هواداران خود تلاش کرد تا جنجال رسانه ای بر سر درگیری کلامی با دو مجری شبکه تلویزیونی ام‌اس‌ان‌بی‌سی را به فرصتی برای تاختن به آنچه «رسانه‌های جعلی» می نامد تبدیل کند.

آگهی

او گفت: «رسانه‌های جعلی می کوشند تا ما را خاموش کنند ولی ما نمی گذاریم، چون مردم حقیقت را می دانند. این رسانه‌ها کوشیدند تا از آمدن ما به کاخ سفید جلوگیری کنند، اما من رئیس جمهور شدم و آنها نه.»

رئیس جمهور آمریکا همچنین در دفاع از استفاده از توییتر و حضور خود در شبکه‌های اجتماعی، در سه توییت پیاپی نوشت: «من از شبکه‌های اجتماعی استفاده می کنم نه فقط به خاطر اینکه رئیس جمهورم، بلکه چون یک رئیس جمهور مدرن هستم. بزرگی آمریکا را به آن برمی گردانیم.»


او در یک توییت دیگر نوشت: «رسانه‌های جعلی و فریبکار سخت کوشیدند جمهوریخواهان و دیگران را قانع کنند که من نباید از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنم، اما من پیروز شدم.»

همچنین وی در توییت دیگری چنین نوشت: «در انتخابات ۲۰۱۶ نیز به دلیل مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و استفاده از شبکه‌های اجتماعی پیروز شدم. باید بر “رسانه های جعلی” غلبه می کردم و همین کار را کردم. ما همچنان پیروز خواهیم بود.»


هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جیمی کارتر در آستانه جشن تولد ۹۹ سالگی خود به همراه همسرش در جشنواره بادام‌زمینی دیده شد

قاضی آمریکایی یکی از متهمان ۱۱ سپتامبر را به دلیل «عوارض شکنجه در گوانتانامو» از محاکمه معاف کرد

تصاویری از اعتراض اسرائیلی‌های مقیم آمریکا علیه بنیامین نتانیاهو