ترامپ از حضور خود در شبکه‌های اجتماعی دفاع کرد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
ترامپ از حضور خود در شبکه‌های اجتماعی دفاع کرد

دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا در جمعی از هواداران خود تلاش کرد تا جنجال رسانه ای بر سر درگیری کلامی با دو مجری شبکه تلویزیونی ام‌اس‌ان‌بی‌سی را به فرصتی برای تاختن به آنچه «رسانه‌های جعلی» می نامد تبدیل کند.

او گفت: «رسانه‌های جعلی می کوشند تا ما را خاموش کنند ولی ما نمی گذاریم، چون مردم حقیقت را می دانند. این رسانه‌ها کوشیدند تا از آمدن ما به کاخ سفید جلوگیری کنند، اما من رئیس جمهور شدم و آنها نه.»

رئیس جمهور آمریکا همچنین در دفاع از استفاده از توییتر و حضور خود در شبکه‌های اجتماعی، در سه توییت پیاپی نوشت: «من از شبکه‌های اجتماعی استفاده می کنم نه فقط به خاطر اینکه رئیس جمهورم، بلکه چون یک رئیس جمهور مدرن هستم. بزرگی آمریکا را به آن برمی گردانیم.»


او در یک توییت دیگر نوشت: «رسانه‌های جعلی و فریبکار سخت کوشیدند جمهوریخواهان و دیگران را قانع کنند که من نباید از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنم، اما من پیروز شدم.»

همچنین وی در توییت دیگری چنین نوشت: «در انتخابات ۲۰۱۶ نیز به دلیل مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و استفاده از شبکه‌های اجتماعی پیروز شدم. باید بر “رسانه های جعلی” غلبه می کردم و همین کار را کردم. ما همچنان پیروز خواهیم بود.»