پرسپولیس نقره داغ شد

پرسپولیس نقره داغ شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از حضور تماشاگر محروم شد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا صبح چهارشنبه در نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به تخلفات صورت گرفته از سوی تماشاگران در جریان دیدار پرسپولیس و الوحده امارات اعلام کرد دیدار دو تیم پرسپولیس ایران و لخویای قطر باید بدون تماشاگر برگزار شود.

Persepolis will play Lekhwiyaclub</a> in the <a href="https://twitter.com/hashtag/ACL2017?src=hash">#ACL2017</a> Round of 16 behind closed doors.<br><br>Read: <a href="https://t.co/sayP4dQkWE">https://t.co/sayP4dQkWE</a><a href="https://twitter.com/hashtag/OAOG?src=hash">#OAOG</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/Asia?src=hash">#Asia</a> <a href="https://t.co/xxHDUcdTbH">pic.twitter.com/xxHDUcdTbH</a></p>— AFC Champions League (TheAFCCL) 17 mai 2017

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور این محرومیت به گزارش ناظر خود از اتفاقات دیدار پرسپولیس مقابل الوحده در روز هجدهم اردیبهشت اشاره کرده که بر اساس آن تماشاگران تیم میزبان در دقیقه ۸۸ با پرتاب مواد آتش زا امنیت مسابقه و تیم حریف را به خطر انداخته بودند.
باشگاه پرسپولیس اعلام کرده به محض دریافت حکم این محرومیت نسبت به آن اعتراض خواهد کرد.
پرسپولیس روز سه شنبه دوم خرداد در ورزشگاه آزادی تهران میزبان تیم لخویا در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است.
این در حالی است که پیش از این اعلام شده بود ورزشگاه دیدار برگشت دو تیم در کشور قطر نیز بنا به درخواست کشور میزبان تغییر کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

۲۶ سال پس از ۸ آذر ۷۶؛ روز تلخ و شیرین در تاریخ فوتبال ایران

برای نخستین بار در ایران یک مسابقه ماراتن در تقویم فدراسیون جهانی دو و میدانی قرار گرفت

بیانیه سپاهان در واکنش به حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا: پرونده را به دادگاه عالی ورزش می‌بریم