Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

روحانی: جوانان ما راه آزادی را انتخاب کرده اند

روحانی: جوانان ما راه آزادی را انتخاب کرده اند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران، این بار در مقام نامزد انتخابات ریاست جمهوری به همدان رفت و در سالن ابن سینای این شهر در جمع هواداران سخنرانی کرد.
هواداران روحانی با شعار یاحسین میرحسین از نامزد انتخابات ریاست جمهوری در همدان استقبال کردند.

روحانی با حمله شدید به رقبای انتخاباتی از جمله ابراهیم رئیسی و محمد باقر قالیباف گفت: « ما در انتخابات آمده ایم تا به بداخلاقی پایان بدهیم و به خشونت ورزان و افراطیون بگوییم دوره شما تمام شده است. شما هشت سال در این کشور بودید و مردم دیدند که در این کشور چه کردید.»

روحانی گفت: «جوانان غیور ما راه آزادی را انتخاب کرده اند، شما در طول این چهار سال در همه جلسات آمدید تا همه شبکه‌های اجتماعی را ببندید. شما در مسیر پیشرفت و آزادی جوانان ما نخواهید بود.»

روحانى: لطفا شما دم از آزادى نزنيد كه آزادى خجالت مى كشد. pic.twitter.com/bTBqb2X3Iq

— Mehdi Parpanchi (@Parpanchi) 7 mai 2017

در این گردهمایی بسیاری از هواداران روحانی شعار می دادند “نه قاضی نه شهردار روحانی رو نگه دار” . اشاره حامیان روحانی به قاضی و شهردار ابراهیم رئیسی و قالیباف شهردار تهران است. حسن روحانی در یکی از مهمترین بخش از سخنانش در حمله مستقیم به ابراهیم رئییسی گفت: « ملت ما خرداد ۹۲ اعلام کرد که راه حصر و انزوای ایران را نمی پذیرد. ملت ایران یکبار دیگر هم اعلام کرد که مسیرش مسیر آزادی است و آن اسفند ۹۴ بود. اردیبهشت ۹۶ هم یکبار دیگر مردم ایران اعلام می کنند آنهایی که در طول ۳۸ سال فقط اعدام و زندان بلد بودند، را قبول ندارند.سخنگوی یک نهاد پشت تریبون فقط سیاه‌نمایی دولت را یاد گرفته است؛ ما اجازه نخواهیم داد خانه عدالت، تبدیل به خانه اتهام شود.»

حسن روحانى: شما اينها را نمى شناسيد. من اينها را مى شناسم. pic.twitter.com/TnUlKCFHtz

— Mehdi Parpanchi (@Parpanchi) 8 mai 2017

انتخابات ریاست جمهوری ایران ۲۹ اردیبهشت یازدهم ماه مه برگزار می شود. در این انتخابات شش نامزد، سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی، محمد باقر قالیباف، اسحاق جهانگیری و سید مصطفی میرسلیم و مصطفی هاشمی طبا با یکدیگر به رقابت می پردازند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آغاز شمارش آرای بزرگ‌ترین انتخابات جهان؛ نارندرا مودی در آستانه سومین دوره نخست‌وزیری هند قرار گرفت

اعلام نتایج رسمی انتخابات آفریقای جنوبی؛ پایان حاکمیت یکپارچه حزب متبوع نلسون ماندلا پس از ۳۰ سال

متحدان عمران خان بیشترین کرسی‌ها را در پارلمان آینده پاکستان خواهند داشت