صعود دو تیم مادریدی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

صعود دو تیم مادریدی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در جریان دیدارهای برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید سه شنبه شب با درخشش کریستیانو رونالدو بایرن مونیخ، حریف قدرتمند خود را شکست داد تا برای هفتمین سال متوالی جواز حضور در مرح

آگهی

در جریان دیدارهای برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید سه شنبه شب با درخشش کریستیانو رونالدو بایرن مونیخ، حریف قدرتمند خود را شکست داد تا برای هفتمین سال متوالی جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را دریافت کند.

بایرن مونیخ که در دیدار رفت ۲ به ۱مغلوب شده بود، در سانتیاگو برنابئو با همین نتیجه در پایان وقت های قانونی به برتری رسید تا سرنوشت این مسابقه در وقت های اضافی مشخص شود.

کهکشانی ها در وقت های اضافه با ۲ گل کریستیانو رونالدو و تک گل آسنسیو در نهایت ۴ بر ۲ به پیروزی رسیدند. رونالدو با هت تریک در این مسابقه نخستین بازیکن ۱۰۱ گله تاریخ فوتبال در لیگ قهرمانان اروپا شد.

در دیگر دیدار این مرحله که سه شنبه شب برگزار شد لستر سیتی در خانه مقابل آتلتیکو مادرید با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد و از صعود به مرحله بعد بازماند.

نخستین گل این دیدار را سائول نیگس، بازیکن میانی اتلتیکو مادرید وارد درواده لستر کرد. این گل در دقیقه ۶۱ توسط جیمی واردی پاسخ داده شد تا مسابقه با همین نتیجه به پایان برسد.

اتلتیکو مادرید که در دیدار رفت ۱ بر ۰ به پیروزی دست یافته بود با این نتیجه برای سومین بار طی چهار سال گذشته راهی مرحله نیمه نهایی شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لیگ قهرمانان اروپا؛ تحقیر پاریسی‌ها در انگلستان و توقف میلان در خانه دورتموند

لیگ قهرمانان اروپا؛ شگفتی بزرگ گالاتاسرای در اولترافورد؛ ناپولی در خانه مغلوب رئال شد

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان، پاری‌سن‌ژرمن، دورتموند و نیوکاسل در گروه مرگ