صعود دو تیم مادریدی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
صعود دو تیم مادریدی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

در جریان دیدارهای برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید سه شنبه شب با درخشش کریستیانو رونالدو بایرن مونیخ، حریف قدرتمند خود را شکست داد تا برای هفتمین سال متوالی جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را دریافت کند.

بایرن مونیخ که در دیدار رفت ۲ به ۱مغلوب شده بود، در سانتیاگو برنابئو با همین نتیجه در پایان وقت های قانونی به برتری رسید تا سرنوشت این مسابقه در وقت های اضافی مشخص شود.

کهکشانی ها در وقت های اضافه با ۲ گل کریستیانو رونالدو و تک گل آسنسیو در نهایت ۴ بر ۲ به پیروزی رسیدند. رونالدو با هت تریک در این مسابقه نخستین بازیکن ۱۰۱ گله تاریخ فوتبال در لیگ قهرمانان اروپا شد.

در دیگر دیدار این مرحله که سه شنبه شب برگزار شد لستر سیتی در خانه مقابل آتلتیکو مادرید با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد و از صعود به مرحله بعد بازماند.

نخستین گل این دیدار را سائول نیگس، بازیکن میانی اتلتیکو مادرید وارد درواده لستر کرد. این گل در دقیقه ۶۱ توسط جیمی واردی پاسخ داده شد تا مسابقه با همین نتیجه به پایان برسد.

اتلتیکو مادرید که در دیدار رفت ۱ بر ۰ به پیروزی دست یافته بود با این نتیجه برای سومین بار طی چهار سال گذشته راهی مرحله نیمه نهایی شد.