پلیس آمریکا در تعقیب قاتلی است که ویدئوی تیراندازی به مقتول را در فیسبوک منتشر کرده

پلیس آمریکا در تعقیب قاتلی است که ویدئوی تیراندازی به مقتول را در فیسبوک منتشر کرده
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

عملیات پلیس آمریکا برای به دام انداختن استیو استیونز ۳۷ ساله ادامه دارد؛ مظنون به قتلی که گفته می شود پس از کشتن پیرمردی در کلیولند ویدئوی تیراندازی به مقتول را در شبکه اجتماعی فیسبوک منتشر کرده…

آگهی

عملیات پلیس آمریکا برای به دام انداختن استیو استیونز ۳۷ ساله ادامه دارد؛ مظنون به قتلی که گفته می شود پس از کشتن پیرمردی در کلیولند ویدئوی تیراندازی به مقتول را در شبکه اجتماعی فیسبوک منتشر کرده است.

مقام های کلیولند در ازای ارائه اطلاعاتی که به دستگیری این مظنون فراری بیانجامد ۵۰ هزار دلار جایزه در نظر گرفته اند.

پلیس هم گفته ده ها نشانه دریافت کرده درباره مکان احتمالی اختفای استیو استیونز که به ادعای خودش دست کم ۱۳ نفر را کشته و به دنبال قربانیان دیگری است.

کالوین ویلیامز، رئیس پلیس کلیولند درباره همکاری پلیس فدرال و محلی در این زمینه گفت: «همکاران فدرال و محلی ما در سراسر کشور در این عملیات ملی مشارکت دارند. ما انتظار داریم که استیو خود را تحویل نیروهای پلیس بدهد. قطعا با بستگان، آشنایان و هر آنکه احتمالا او با آنها در ارتباط است تماس داریم. در تلاش هستیم تا مساله به شکل مسالمت آمیزی حل و فصل شود.»

انتشار این ویدئو با محتویات خشن در فیسبوک بار دیگر بزرگترین شبکه مجازی را آماج انتقادها قرار داده است. ویدئوی مذکور، حاوی صحنه تیراندازی به رابرت گادوین ۷۴ ساله روز یکشنبه به مدت تقریبا دو ساعت در دسترس عموم بوده است. شرکت فیسبوک اذعان کرده که در زمینه حذف این ویدئو می بایست بهتر عمل می کرد.

در همین حال مدیران فیسبوک در حال بررسی چگونگی مدیریت و کنترل محتویات خشن در این شبکه مجازی هستند. آنها در نظر دارند تا با ارائه تسهیلاتی به کاربران روند اطلاع رسانی در مورد ویدئوهای خشن و همینطور حذف آنها از سوی مدیریت را آسانتر کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وزارت دادگستری آمریکا یک ایرانی و دو کانادایی را به طراحی قتل در ازای پول متهم کرد

نزاع بر سر هدایای کریسمس در آمریکا؛ پسر نوجوان خواهرش را جلوی چشم نوزاد ۱۰ ماهه‌اش کشت

پلیس محکوم به قتل جورج فلوید در زندان چاقو خورد