ماموران یونایتد امریکن یک مسافر را برای صندلی خالی از هواپیما بیرون انداختند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
ماموران یونایتد امریکن یک مسافر را برای صندلی خالی از هواپیما بیرون انداختند
  • خبر کوتاه *

خشونت افراطی خدمۀ پرواز هواپیمای متعلق به یونایتد امریکن با یک مسافر واکنش های زیادی را به روی شبکه های اجتماعی برانگیخته و در پی آن، مدیریت این خط هوایی مجبور به عذرخواهی شده است.

خدمۀ این هواپیما به دلیل عدم صندلی کافی برای کارکنان خود، از این مسافر خواسته اند هواپیما را ترک کند اما پس از امتناع این مسافر، وی را با خشونت از هواپیما بیرون کرده اند. در جریان این اقدام، این مسافر که گفته می شود پزشک است و بلیط خود را کاملا قانونی خریداری کرده بود، جراحات سطحی برداشته است.

تصاویر ضبط شده توسط مسافران نشان می دهد که این فرد دقایقی بعد از اخراج مجددا و در حالیکه می گوید باید به خانه برگردد تا بتواند بیمارانش را ویزیت کند، با صورتی مجروح بازمی گردد اما یک تیم پزشکی وی را برای مداوا به بیرون از هواپیما هدایت می کنند.

به گفتۀ شاهدان، یونایتد امریکن برای چهار کارمند خود نیاز به صندلی در این هواپیما داشته و به مسافران پیشنهاد ۸۰۰ دلار در مقابل ترک اختیاری این هواپیما داده است. پس از آنکه کسی این پیشنهاد را نمی پذیرد، خدمه اقدام به قرعه کشی می کنند و یکی از قرعه ها به نام این مسافر که چینی تبار است، می افتد ولی وی از ترک هواپیما سرباز می زند.