دونالد ترامپ دموکرات ها را مسئول شکست لایحه جدید بیمه همگانی دانست

دونالد ترامپ دموکرات ها را مسئول شکست لایحه جدید بیمه همگانی دانست
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه در واکنش به شکست طرح بیمه همگانی اش که قرار بود طرح اوباماکر را لغو و جایگزین آن شود، دموکرات های کنگره را سرزنش کرد و آنها را مسئول این شکست…

آگهی

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه در واکنش به شکست طرح بیمه همگانی اش که قرار بود طرح اوباماکر را لغو و جایگزین آن شود، دموکرات های کنگره را سرزنش کرد و آنها را مسئول این شکست دانست. او معتقد است که زمان باعث شکست طرح اوباما و بازگشت خزنده دموکرات ها به سوی طرح او می شود.

رئیس جمهوری آمریکا گفت: «بهترین کاری که از نظر سیاسی می توانیم انجام دهیم این است که بگذاریم اوباماکر منفجر شود. الان هم در حال انفجار است. بسیاری از ایالات مشکلات بزرگی دارند. تقریبا همه ایالات با مشکلات بزرگی مواجه اند.»

دونالد ترامپ همچنین افزود: «در حال حاضر احتمالا اصلاحات مالیاتی را انجام خواهیم داد که می توانست زودتر انجام شود اما این لایحه بیمه می توانست بهتر نتیجه بدهد اگر می توانستیم پشتیبانی دموکرات ها را تا حدی داشته باشیم.»

شکست تصویب لایحه بیمه همگانی دونالد ترامپ در کنگره نخستین آزمون عمده برای دولت جدید آمریکا به شمار می رود که پیشتر وعده تغییرات عمده را از طریق تصویب لوایح در کنگره داده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ناکامی جمهوریخواهان آمریکا در تصویب لایحه جایگزین «اوباما کر»

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ آنچه باید پیش از شروع محاکمه کیفری ترامپ بدانیم

دیدار وزیر خارجه بریتانیا با ترامپ؛ چگونه جنگ اوکراین کامرون را به ساحل فلوریدا کشاند؟