لیگ اروپا: توقف روستوف در خانه و پیروزی پر گل لیون مقابل رم

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
لیگ اروپا: توقف روستوف در خانه و پیروزی پر گل لیون مقابل رم

منچستر یونایتد پنجشنبه شب در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر میزبان خود روستوف روسیه به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافت. شاگردان خوزه مورینیو در دقیقه ۳۴ توسط هنریک میخیتاریان به گل رسیدند اما تیم میزبان موفق شد با گل دقیقه ۵۳ الکساندر بوخاروف بازی را به تساوی بکشد. سردار آزمون در این دیدار از دقیقه ۷۵ برای تیم روستوف به میدان آمد.

در همین چارچوب المپیک لیون که از رم میزبانی می کرد موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ از سد حریف ایتالیایی خود بگذرد. برای لیون دیاکابی، تولیسو، فکیر و لاکازت گلزنی کردند و گلهای رم نیز توسط صلاح و فاتسیو به ثمر رسید.

آپوئل قبرس در خانه ۱ بر ۰ مقابل اندرلشت بلژیک مغلوب شد و کپنهاگ دانمارک ۲ بر ۱ میهمان خود آژاکس آمستردام را شکست داد.

در گروه دوم این رقابت ها المپیاکوس در خانه با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ مقابل بشیکتاش ترکیه متوقف شد. کامبیاسو، هافبک آرژانتینی المپیاکوس در دقیقه ۳۶ تیم اش را پیش انداخت اما بشیکتاش موفق شد با گل دقیقه ۵۳ ابوبکر بازی را به تساوی بکشاند.

دیدار تمام آلمانی این مرحله میان شالکه و مونشنگلادباخ نیز برنده نداشت. دو تیم در پایان نود دقیقه ۱ بر ۱ مساوی شدند. یوناس هافمن، هافبک ۲۴ ساله مونشنگلادباخ نخستین گل مسابقه را وارد دروازه میزبان کرد و شالکه ده دقیقه بعد با گلزنی برگشتالر بازی را به تساوی کشاند.

در همین چارچوب سلتاویگو ۲ بر ۱ کراسنودار را مغلوب کرد و خنک ۵ بر ۲ از سد خنت، دیگر تیم بلژیکی گذشت.