لیگ اروپا: توقف روستوف در خانه و پیروزی پر گل لیون مقابل رم

لیگ اروپا: توقف روستوف در خانه و پیروزی پر گل لیون مقابل رم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

منچستر یونایتد پنجشنبه شب در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر میزبان خود روستوف روسیه به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافت.

آگهی

منچستر یونایتد پنجشنبه شب در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر میزبان خود روستوف روسیه به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافت. شاگردان خوزه مورینیو در دقیقه ۳۴ توسط هنریک میخیتاریان به گل رسیدند اما تیم میزبان موفق شد با گل دقیقه ۵۳ الکساندر بوخاروف بازی را به تساوی بکشد. سردار آزمون در این دیدار از دقیقه ۷۵ برای تیم روستوف به میدان آمد.

در همین چارچوب المپیک لیون که از رم میزبانی می کرد موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ از سد حریف ایتالیایی خود بگذرد. برای لیون دیاکابی، تولیسو، فکیر و لاکازت گلزنی کردند و گلهای رم نیز توسط صلاح و فاتسیو به ثمر رسید.

آپوئل قبرس در خانه ۱ بر ۰ مقابل اندرلشت بلژیک مغلوب شد و کپنهاگ دانمارک ۲ بر ۱ میهمان خود آژاکس آمستردام را شکست داد.

در گروه دوم این رقابت ها المپیاکوس در خانه با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ مقابل بشیکتاش ترکیه متوقف شد. کامبیاسو، هافبک آرژانتینی المپیاکوس در دقیقه ۳۶ تیم اش را پیش انداخت اما بشیکتاش موفق شد با گل دقیقه ۵۳ ابوبکر بازی را به تساوی بکشاند.

دیدار تمام آلمانی این مرحله میان شالکه و مونشنگلادباخ نیز برنده نداشت. دو تیم در پایان نود دقیقه ۱ بر ۱ مساوی شدند. یوناس هافمن، هافبک ۲۴ ساله مونشنگلادباخ نخستین گل مسابقه را وارد دروازه میزبان کرد و شالکه ده دقیقه بعد با گلزنی برگشتالر بازی را به تساوی کشاند.

در همین چارچوب سلتاویگو ۲ بر ۱ کراسنودار را مغلوب کرد و خنک ۵ بر ۲ از سد خنت، دیگر تیم بلژیکی گذشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

۲۶ سال پس از ۸ آذر ۷۶؛ روز تلخ و شیرین در تاریخ فوتبال ایران

یک امتیاز ارزشمند، غنیمت پرسپولیس از ریاض؛ رونالدو دوباره در گلزنی به قرمزها ناکام ماند

همه‌چیز درباره یورو ۲۰۲۴؛ کدام تیم‌ها بلیط آلمان را در جیب دارند؟