شکایت خانواده های قربانیان بریتانیایی حمله تونس از شرکت گردشگری "تویی"

شکایت خانواده های قربانیان بریتانیایی حمله تونس از شرکت گردشگری "تویی"
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خانواده بریتانیایی های کشته شده در حمله تروریستی سال ۲۰۱۵ میلادی در ساحلی در تونس می گویند، از مسئولان شرکت “تویی” و گرداننده تور گردشگری که هدایت بریتانیایی ها را به عهده داشته، شکایت خواهند…

آگهی

خانواده بریتانیایی های کشته شده در حمله تروریستی سال ۲۰۱۵ میلادی در ساحلی در تونس می گویند، از مسئولان شرکت “تویی” و گرداننده تور گردشگری که هدایت بریتانیایی ها را به عهده داشته، شکایت خواهند کرد.

این در حالیست که دادگاه هرگونه سهل انگاری و کم کاری صورت گرفته از سوی مسئولان تور گردشگری و هتل را رد کرده است.

کایلی هاتسون، وکیل خانواده های قربانیان گفت: «از طرف موکلانم و کسانی که اعضای خانواده خود را از دست داده اند و یا افرادی که به دلیل جراحت در این اتفاق وحشتناک در رنج هستند، از این شرکت گردشگری شکایت می کنیم. در حال حاضر این بسیار مهم است که تمامی افرادی که در صنعت گردشگری فعال هستند، بدانند که چه اتفاقی در ساحل شهر سوسه رخ داد تا از وقوع حوادثی مشابه در آینده جلوگیری شود.»

قاضی دادگاه واکنش پلیس تونس برای مقابله با عامل این حمله تروریستی را “شرم آور و بزدلانه” توصیف کرده است. به گفته شاهدان عینی پلیس حاضر در محل برای مقابله با عامل این حمله بسیار دیر وارد عمل شده است.

ماه ژوئیه سال ۲۰۱۵ میلادی در حمله ای مسلحانه به هتلی ساحلی در شهر سوسه در شمال شرقی تونس ٣٨ نفر از جمله۳۰ شهروند بریتانیایی و هشت شهروند دیگر کشورها کشته شدند. داعش مسئولیت این حمله را به عهده گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان

عکس دستکاری شده دیگری از کیت میدلتون؛ همسر ولیعهد با تصویر ملکه بریتانیا چه کرده است؟