Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

درخشش اَدل در مراسم اعطای جایزه گرمی

درخشش اَدل در مراسم اعطای جایزه گرمی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پنجاه و نهمین مراسم اعطای جایزه گرمی یا جایزه آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط، روز یکشنبه ۱۲ فوریه در لس آنجلس و با حضور هنرمندان مطرح دنیای موسیقی های انگلیسی زبان برگزار…

آگهی

پنجاه و نهمین مراسم اعطای جایزه گرمی یا جایزه آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط، روز یکشنبه ۱۲ فوریه در لس آنجلس و با حضور هنرمندان مطرح دنیای موسیقی های انگلیسی زبان برگزار شد.

اَدل، خواننده مشهور بریتانیایی که نامزد دریافت جایزه در پنج بخش شده بود، توانست در تمام این بخش ها بخوبی بدرخشد و صاحب جایزه شود؛ از جمله در سه بخش اصلی این مراسم یعنی جوایز آلبوم سال، ضبط سال و ترانه سال برای دو اثر مشهورش سلام و ۲۵.

او در این مراسم ضمن تشویق خوانندگان سیاه پوست به ادامه قوی راهشان و تقدیر از فعالیتهای هنری بیانسه گفت: «شما باعث شدید که دوستان سیاه من احساس قدرت کنند و روی پاهای خودشان بایستند.»
او با تاکید بر اینکه مراسم گرمی رویدادی ارزشمند و در خور توجه در دنیای موسیقی است، از اعضای این آکادمی، مدیر برنامه هایش، همسر و پسرش سپاسگذاری کرد.

در این مراسم به دیوید بویی، هنرمند فقید بریتانیایی که در ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت و پرینس راجرز نلسون نیز ادای احترام شد.
بویی همچنین یک سال پس از درگذشتش، برای آخرین اثر هنریش «ستاره سیاه» صاحب چهارمین جایزه گرمی خود شد.

بیانسه نیز که در ۹ بخش نامزد دریافت جایزه شده بود، درنهایت دو جایزه دریافت کرد و شمار جوایز گرمی خود را به عدد ۲۲ رساند.

از دیگر برندگان این شب، د ویکند، کیث اربن و کتی پری بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گرمی؛ «اینجا آمریکاست» از چیلدیش گامبینو برنده بهترین آهنگ سال

پسر جو بایدن در پرونده خرید غیرقانونی اسلحه مجرم شناخته شد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود