احمدی‌نژاد: از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد

احمدی‌نژاد: از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد
نگارش از Euronews

محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌ جمهور پیشین ایران روز شنبه ۲۳ بهمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که از هیچ کاندیدایی در انتخابات سال آینده حمایت نخواهد کرد.

به گزارش سایت رسمی آقای احمدی‌نژاد در این بیانیه آمده است: «اینجانب عضو هیچ جناح و حزب و گروهی نیستم و خود را تنها قطره ای از اقیانوس زلال ملت ایران و خادم آنان می شمارم و این امر را یک افتخار ابدی می دانم.»

آقای احمدی‌نژاد این بیانیه را با یادآوری آخرین نامه رسمی خود به رهبر ایران در ششم مهر سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. در آن نامه، وی با اشاره به توصیه آقای خامنه‌ای به «مصلحت نبودن» حضورش در انتخابات گفته بود «برنامه ای برای حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی سال آینده ندارم.»


در بیانیه‌ روز شنبه رئیس دولت‌های نهم و دهم، وی تاکید کرده است که «از هیچ فرد یا جناح و حزب و گروهی حمایت نکرده» و نخواهد کرد و «این موضع قطعی و غیرقابل تغییر اینجانب است.»

آقای احمدی‌نژاد گفته: «ممکن است برخی افراد یا جریانات و جناح ها به خاطر منافع گروهی ، اخبار و شایعاتی تحت عنوان حمایت از شخص خاصی به نقل از اینجانب منتشر نماید. صریحا اعلام می نمایم که این نوع شایعات و اخبار حتی اگر از زبان نزدیکان اینجانب باشد ، خلاف واقع است و قویا تکذیب می شود.»

مطالب مرتبط