در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

آگهی

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

ماشین برای نخستین بار انسان را در پوکر به مبارزه می طلبد

هوش مصنوع با به مبارزه طلبیدن انسان در پوکر تاریخ ساز شد. انسان که در این بازی دستی بالاتر از ماشین داشت حالا با این چالش روبروست که چطور از پس محاسبات هوش مصنوعی برآید. در مسابقات ۲۰ روزه پوکر در فیلادلفیا، لیبراتوس
، هوش مصنوعی ساخته شده در دانشگاه کارنگی ملون بر چهار پوکرباز حرفه ای غلبه کرد و افتخاری تازه را در کارنامه هوش های مصنوعی ثبت کرد.


تنش لفظی شوارتزنگر و ترامپ بر سر محبوبیت یک برنامه تلویزیونی

آرنولد شوارتزنگر، ستاره سینما و فرماندار سابق کالیفرنیا در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ به او پیشنهاد داد تا “شغلشان را عوض کنند.“http://edition.cnn.com/2017/02/02/politics/donald-trump-national-prayer-breakfast/

پیشتر دونالد ترامپ در مراسم رسمی و ملی نیایش صبحگاهی از نمایندگان کنگره، مقام ها خارجی و رهبران مذهبی خواست تا به منظور بالا رفتن محبوبیت «برنامۀ» کارآموز برای آرنولد دعا کنند. او ادعا کرده بود که موفقیت این برنامه (که قبل از نامزدی برای ریاست جمهوری، او خود اجرای آن را برعهده داشت) در زمان آرنولد شوارتزنگر کاهش یافته است.

ظاهرا انتقاد فرماندار سابق کالیفرنیا از فرمان اجرایی دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور از جمله ایران به آمریکا چنین اظهارنظری را برانگیخته است.بیلبوردی در اعتراض به «اردوگاه های مرگ آلمان نازی» مسیری۱۶۰۰ کیلومتری طی می کند

بیلبوردی در محکومیت جنگ جهانی دوم و اردوگاه های آلمان نازی مسیری طولانی را مي پیماید. این بیلبورد سفرش را از ورشو پایتخت لهستان آغاز کرده و با گذشتن از آلمان و بلژیک به کمبریج در بریتانیا خواهد رسید.

<hr <hr

پوتین و ترامپ رو در روی هم بر روی دندان های آسیا

مردی از سوچی روسیه طرحی از چهره ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ را بر روی دندان های آسیای خود حک کرده است. هر یک از این طرح ها یک هزار دلار خرج برداشته است.


<hr
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چرا در سفرهای هوایی در هواپیما دچار مشکلات گوارشی می‌شویم؟

۱۰ دارویی که هیچوقت نباید همراه با نوشیدن قهوه مصرف کنید

اگر ورزش کنید اما خوب غذا نخورید چه اتفاقی می‌افتد؟