حضور ترامپ در جشن هوادارانش

حضور ترامپ در جشن هوادارانش
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، چهل و پنجمین رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده آمریکا به همراه اعضای خانواده اش یک روز پیش از برپایی مراسم رسمی ادای سوگند به قانون اساسی، در جشن ویژه ای در واشینگتن دی سی شرکت…

آگهی

دونالد ترامپ، چهل و پنجمین رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده آمریکا به همراه اعضای خانواده اش یک روز پیش از برپایی مراسم رسمی ادای سوگند به قانون اساسی، در جشن ویژه ای در واشینگتن دی سی شرکت کرد.

این جشن که از سوی هوادارانش برپا شد با آتش بازی و برپایی کنسرت در برابر ساختمان یادبود لینکلن همراه بود.

آقای ترامپ در بخشی از سخنرانی اش با اشاره به مراسم دریافت ادای سوگند ریاست جمهوری گفت: «صادقانه بگویم اهمیتی نمی دهم که هوا خوب باشد یا به شدت باران ببارد. برایم فرقی ندارد. من حس می کنم هوا خوب خواهد بود. شما مرا تشویق می کنید و من هم شما را؛ زیرا آنچه ما انجام داده ایم کاری بسیار ویژه بوده است. همه جهان دارد درباره آن حرف می زند.»

برخی از روسای جمهوری پیشین از جمله جورج دبلیو بوش و باراک اوباما نیز پیش از ورود به کاخ سفید در مراسمی مشابه شرکت کرده اند. آقای ترامپ به همراه معاون اش، مایک پنس به رسم معمول روسای جمهوری برگزیده یک روز پیش از مراسم ادای سوگند، در گورستان ملی آرلینگتون بر مزار سربازان تاج گل اهدا کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دونالد ترامپ پس از ادای سوگند، بطور رسمی رئیس جمهور آمریکا شد

آیا محکومیت احتمالی ترامپ در دادگاه می‌تواند مانع از بازگشت او به کاخ سفید شود؟

افزایش احتمال تعطیلی دولت آمریکا؛ چه کسانی آسیب می‌بینند؟