Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

تحلیلی بر گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا درباره تمرکز روسیه بر فعالیتهای دونالد ترامپ

تحلیلی بر گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا درباره تمرکز روسیه بر فعالیتهای دونالد ترامپ
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در واشنگتن با نگاهی به آخرین گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا درباره مداخلات روسیه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و تمرکز آنها بر فعالیتهای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منت

آگهی

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در واشنگتن با نگاهی به آخرین گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا درباره مداخلات روسیه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و تمرکز آنها بر فعالیتهای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب، تحلیل خود را از آنچه در آمریکا روی داده است، ارائه می دهد.

اشتفان گروبه می گوید: «آخرین گزارش ها درباره روابط میان دونالد ترامپ و روسیه، بسیار مشکل زا و همزمان نگران کننده است. مشکل آفرین زیرا اطلاعات عمدتا قابل اثبات نیستند و نگران کننده زیرا اساسا به این معنی است که مسکو از سالها پیش به سرمایه گذاری روی ترامپ پرداخته است. حتی ویدئوی تهیه شده، هدف باج گیری از ترامپ را اثبات می کند.»

او می افزاید: «این مانند یک فیلم جاسوسی به نظر می رسد و اکنون برای روسای سرویس های اطلاعاتی آمریکا مهم است که اوباما و ترامپ و رهبران کنگره درباره این موضوع آگاه شوند. بخواهیم یا نه، ترامپ بزودی و پس از ۹ روز رئیس جمهور خواهد شد، مگر اینکه استعفا دهد که بسیار بعید است و غیر از استیضاح هیچ ساز و کاری وجود ندارد تا بتوان او را از این شغل بازداشت. به این ترتیب مشکل روسیه برای آقای ترامپ برطرف نمی شود بلکه این مشکل بزرگتر خواهد شد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی انتخاباتی برای طرفداران حزب لیبرترین‌ هو شد

ترامپ تی‌وی: شبکه اینترنتی که می‌خواهد پیام رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مستقیما به هوادارانش منتقل کند

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد