ادای احترام به کری فیشر، پرنسسِ جنگ ستارگان

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
ادای احترام به کری فیشر، پرنسسِ جنگ ستارگان

یک روز پس از درگذشت کری فیشر، بازیگر سرشناس هالیوودی، دوستان و هوادارانش یاد این هنرمند را گرامی می دارند.

مارک همیل، بازیگر همراه او در فیلم جنگ ستارگان یکی از نخستین کسانی بود که در حساب کاربری خود در توییتر، با گذاشتی عکسی دونفر از خود و کری فیشر با گریم جنگ ستارگان، به این خبر واکنش نشان داد.

وارویک دیویس، یکی دیگر از هنرپیشگان هالیوود درباره خانم فیشر می گوید: «او بیش از اندازه صادق و متواضع بود، حتی با وجود اینکه بسیار مشهور بود و نقش به یاد ماندنی پرنسس لیا را بازی کرده بود، وقتی روی فرش قرمز بود، مثل بقیه بود و نگذاشت این شهرت روی او تاثیر بگذارد.»

سه گانه جنگ ستارگان، ساخته جورج لوکاس، کری فیشر را به یکی از محبوب ترین هنرپیشه های هالیوود تبدیل کرده بود.

یکی از طرفداران او در لس آنجلس می گوید: «شیوه بازی کردن او، و شیوه ای که او خود را نشان می داد، برآمده از قدرتی در دورن او بود که به الگویی برای همه دختران تبدیلش کرده بود. دختران باید کسی را به عنوان نمونه داشته باشند که دنبال کنند.»

یکی دیگر از هوادارن خانم فیشر می گوید: «بسیار توانمند، زنی توانمند بود و می دانید، به شما قدرت می دهد. به ما زنان یاد می دهد که می توانیم بهتر باشیم و هرچیزی ممکن است. بله، قدرت درون زنان.»

کری فیشر روز جمعه در پروازی که از لندن به مقصد لس آنجلس داشت، سکته قلبی کرد و بلافاصه پس از فرود هواپیما به بیمارستانی در لس آنجلس منتقل شد.

این بازیگر و نویسنده آمریکایی روز سه شنبه در سن ۶۰ سالگی درگذشت.