برکناری رون دنیس از ریاست گروه مک لارن

برکناری رون دنیس از ریاست گروه مک لارن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رون دنیس رئیس گروه صنعتی مک لارن که تیم تحت عنوان این برند در مسابقات اتوموبیلرانی فرمول یک فرمول را مدیریت می کند روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد پس از ۳۵ سال محبور به ترک این گروه شده…

آگهی

رون دنیس رئیس گروه صنعتی مک لارن که تیم تحت عنوان این برند در مسابقات اتوموبیلرانی فرمول یک فرمول را مدیریت می کند روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد پس از ۳۵ سال محبور به ترک این گروه شده است.

این مدیر بریتانیایی ۶۹ ساله که تنها ۲۵ درصد از سهام مک لارن را در اختیار دارد در بیانیه خود تصریح کرده که بر اثر فشار دیگر سهام داران این گروه مجبور به کناره گیری شده است. او ضمن رد هرگونه انتقاد بر نحوه مدیریتش، کسب بیست عنوان جهانی در رقابت های فرمول یک در قسمت سازندگان خودرو و رانندگان و نیز درآمد سالانه ۸۵۰ میلیون پوند حاصل از فعالیت های اقتصادی را از جمله دستاوردهای گروه در زمان مدیریت خود می داند.

مک لارن که در فصل جاری از دستیابی به هرگونه موفقیت در رقابت های جایزه بزرگ ناکام بود در حال حاضر تنها به دوران درخشان خود در گذشته افتخار می کند.

لوئیس همیلتون و آیرتون سنا از جمله رانندگانی هستند که در زمان مدیریت رون دنیس در مک لارن، به کسب عنوان قهرمانی جهان در رقابت های فرمول مفتخر شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرمول یک؛ همیلتون روند پیروز‌ی‌ در مسابقات فصل را از دومین گرند پری اتریش آغاز کرد

فرمول یک؛ همیلتون با فتح جایزه بزرگ بریتانیا رکوردی جدید برجای گذاشت

فرمول یک؛ گرند پری موناکو از نگاه قهرمان سابق جهان