فرمول یک؛ استرول هجده ساله راننده ویلیامز در فصل آتی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
فرمول یک؛ استرول هجده ساله راننده ویلیامز در فصل آتی

لانس استرول کانادایی در فصل جدید فرمول یک یکی از راننده های تیم ویلیامز خواهد بود. استرول هجده ساله بی شک جوانترین راننده مهمترین مسابقات اتومبیلرانی جهان است. متولد مونترال یکی از امیدهای دنیای فرمول یک در سالهای آینده است با این حال بسیاری با انتقاد از ویلیامز می گویند که بی تجربگی این راننده جوان می تواند برای این تیم گران تمام شود.

استرول در جواب آنها می گوید: « موقعیتها متفاوت و مختلف هستند. نمی خواهم خودم را با دیگران مقایسه کنم. برای مثال می توان به مکس ورستاپن اشاره کرد او واقعا تازه کار بود و هم تیمی های داشت که بسیار با تجربه بودند. اما شما نمی توانید بدلیل تازه کار بودن راننده ها آنها را برای شرکت در مسابقات شایسته ندانیم. به هر حال در نهایت من کاری به سخنان دیگران ندارم و روی کارم تمرکز خواهم کرد. می دانم که افرادی که با من کار می کنند بسیار ارزشمند هستند، با تیم بزرگی کار می کنم، آنها روش کار با جوانان را می شناسند. »

والتری بوتاس راننده فنلاندی هم تیمی راننده کانادایی خواهد بود. پس از مدتها پای یک کانادایی به مسابقات فرمول یک باز می شود. جک ویلنوو موفقترین راننده کانادایی فرمول یک بوده است.