فرمول یک؛ استرول هجده ساله راننده ویلیامز در فصل آتی

فرمول یک؛ استرول هجده ساله راننده ویلیامز در فصل آتی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

لانس استرول کانادایی در فصل جدید فرمول یک یکی از راننده های تیم ویلیامز خواهد بود.

آگهی

لانس استرول کانادایی در فصل جدید فرمول یک یکی از راننده های تیم ویلیامز خواهد بود. استرول هجده ساله بی شک جوانترین راننده مهمترین مسابقات اتومبیلرانی جهان است. متولد مونترال یکی از امیدهای دنیای فرمول یک در سالهای آینده است با این حال بسیاری با انتقاد از ویلیامز می گویند که بی تجربگی این راننده جوان می تواند برای این تیم گران تمام شود.

استرول در جواب آنها می گوید: « موقعیتها متفاوت و مختلف هستند. نمی خواهم خودم را با دیگران مقایسه کنم. برای مثال می توان به مکس ورستاپن اشاره کرد او واقعا تازه کار بود و هم تیمی های داشت که بسیار با تجربه بودند. اما شما نمی توانید بدلیل تازه کار بودن راننده ها آنها را برای شرکت در مسابقات شایسته ندانیم. به هر حال در نهایت من کاری به سخنان دیگران ندارم و روی کارم تمرکز خواهم کرد. می دانم که افرادی که با من کار می کنند بسیار ارزشمند هستند، با تیم بزرگی کار می کنم، آنها روش کار با جوانان را می شناسند. »

والتری بوتاس راننده فنلاندی هم تیمی راننده کانادایی خواهد بود. پس از مدتها پای یک کانادایی به مسابقات فرمول یک باز می شود. جک ویلنوو موفقترین راننده کانادایی فرمول یک بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرمول یک؛ همیلتون روند پیروز‌ی‌ در مسابقات فصل را از دومین گرند پری اتریش آغاز کرد

فرمول یک؛ همیلتون با فتح جایزه بزرگ بریتانیا رکوردی جدید برجای گذاشت

فرمول یک؛ گرند پری موناکو از نگاه قهرمان سابق جهان