Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نامزدهای دموکرات ها و جمهوریخواهان بر شدت حملات خود افزوده اند

نامزدهای دموکرات ها و جمهوریخواهان بر شدت حملات خود افزوده اند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ روز دوشنبه با اشاره به ایمیل هایی که ویکی لیکس منتشر کرده، هیلاری کلینتون را فردی غیرقابل اعتماد دانست.

آگهی

دونالد ترامپ روز دوشنبه با اشاره به ایمیل هایی که ویکی لیکس منتشر کرده، هیلاری کلینتون را فردی غیرقابل اعتماد دانست. ویکی لیکس روز دوشنبه ایمیل های جدیدی از جان پودستا، رئیس کارزار انتخاباتی دموکرات ها منتشر کرد که در آن به دریافت سوالات مناظره هیلاری کلینتون و برنی سندرز در جریان انتخابات مقدماتی پیش از برگزاری این مناظره اشاره شده است.

نامزد جمهوریخواهان با اشاره به این موضوع در نطق خود در میشیگان گفت: «آنچه که من به آن اهمیت می دهم این است که هیلاری کلینتون این سوالات مناظره را به دست آورده است. این یک معامله است و چه اتفاقی افتاده است؟ رسانه ها هرگز به این موضوع نپرداخته اند. او حالا از این سوالات در موقعیت های مختلف استفاده می کند و این جریان امروز برملا می شود.»

در جبهۀ مقابل، هیلاری کلینتون که به تازگی اف بی آی اعلام کرده است تحقیقات جدیدی در مورد ایمیل های به دست آمده از وزیر سابق خارجۀ آمریکا را آغاز کرده، از پلیس فدرال آمریکا به خاطر آنچه که آنها بازی دوگانه می نامند انتقاد کرده است.

دموکرات ها می گویند اف بی آی برای تحت تاثیر قرار ندادن انتخابات به ماجرای روس ها و دونالد ترامپ نمی پردازد. وی با بیان این موضوع در سینسیناتی از مردم خواست به فردای روز انتخابات فکر کنند و رای درست را به صندوق ها بیاندازند.

نامزد دموکرات ها در مقابل هواداران خود گفت: «بهتر است تصور کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مسئولیتی را که داریم درست انجام ندهیم. من می خواهم وقتی فرزند یا نوه تان چند سال پیش از شما بپرسد در آن روز چه کردید شما قادر باشید بگویید من به یک آمریکای بهتر، قوی تر و عادلانه تر رای دادم.»

این انتخابات هفت روز دیگر برگزار می شود و نظرسنجی ها کماکان از پیشتازی هیلاری کلینتون نسبت به نامزد جمهوریخواهان خبر می دهد. این درحالی است که میزان محبوبیت کلینتون در روزهای گذشته اندکی کاهش یافته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تحقیقات جدید پلیس فدرال آمریکا و تاثیر آن بر دیدگاه هواداران هیلاری کلینتون

تاثیر گزارش اف بی آی درباره پرونده ایمیلهای هیلاری کلینتون بر افکار عمومی آمریکا

نگاهی بر رسوایی ایمیل های هیلاری کلینتون