Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تازه ترین تصاویر خسارات ناشی از زلزله در مرکز ایتالیا

تازه ترین تصاویر خسارات ناشی از زلزله در مرکز ایتالیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ویسو در استان ماچراتا ایتالیا یکی از مناطقی است که بعد از ظهر چهارشنبه در پی سه زلزله پیاپی که به فاصله زمانی دو ساعت به وقوع پیوست با خسارات قابل توجهی رو به رو…

آگهی

ویسو در استان ماچراتا ایتالیا یکی از مناطقی است که بعد از ظهر چهارشنبه در پی سه زلزله پیاپی که به فاصله زمانی دو ساعت به وقوع پیوست با خسارات قابل توجهی رو به رو شد.

در پی این حادثه هفت تن مجروح شدند. این رویداد تنها دو ماه پس از زلزله ای است که ۲۴ اوت مرکز ایتالیا را لرزاند و حدود ۳۰۰ کشته برجا گذاشت.

یک کشیش احتمال می دهد که ساکنان، این منطقه تخریب شده را ترک کنند. وی می گوید: «این خطر وجود دارد که مردم در مناطق مختلف پراکنده و اعضای خانواده ها از هم جدا شوند. شرایط دشواری است و مطمئن نیستم چه کاری می توان در این باره انجام داد ولی ضروری است که ارتباط بین خانواده و دوستان حتی در صورت جدایی هم حفظ شود.»

یک زن سالمند نیز که از ساکنان ویسو است می گوید: «وحشتناک است. ۱۰ سال طول می کشد که این مناطق بازسازی شود. در این سن و سال، من تا ۱۰ سال دیگر اینجا نخواهم بود.»

دولت ایتالیا روز پنجشنبه اعلام کرد که ۴۰ میلیون یورو برای هزینه های فوری مربوط این حادثه طبیعی اختصاص می دهد.

نخستین زلزله چهارشنبه در ایتالیا به بزرگی ۵ و ۴ دهم، دومین زلزله به بزرگی ۶ و یک دهم و سومین پس لرزه به بزرگی ۴ و ۹ دهم در مقیاس ریشتر به ثبت رسیده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زن ایتالیایی که در مجارستان با خطر زندان روبرو بود با پیروزی در انتخابات پارلمان اروپا مصونیت یافت

جزئیات توافق ایتالیا و آلبانی بر سر مهاجران چیست و هدف اتباع چه کشورهایی است؟

پاپ فرانسیس از دگرباشان جنسی عذرخواهی کرد