جش تولد هیلاری و هتل ترامپ دستاویزی دیگر برای خلط رقابت، سیاست و زندگی شخصی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
جش تولد هیلاری و هتل ترامپ دستاویزی دیگر برای خلط رقابت، سیاست و زندگی شخصی

کمتر از دو هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا دو نامزد رقیب دموکرات و جمهوریخواه سیاست و انتخابات را با فعالیت های اقتصادی و زندگی شخصی و حمله لفظی به یکدیگر درآمیختند.

هیلاری کلینتون دموکرات، جشن ۶۹ سالگی اش را دستاویزی قرار داد در حمله ای دیگر به رقیبش دونالد ترامپ با متهم کردن او به پرداختن به مسائل تجاری آن هم بوقتی حساس، و نیز پرکار خواندن خود.

خانم کلینتون گفت:«تا جایی که می توانم در ۱۳ روز باقی مانده کار خواهم کرد و تا جای ممکن به سراغ مردم خواهم رفت. پا را از روی پدال گاز برنمی داریم، حتی برای لحظه ای. هر تک رای سرنوشت ساز است.»

در مقابل دونالد ترامپ جمهوریخواه رقیب خود را زنی خواند کم کار که عادت دارد چندین روز پشت سر هم بخوابد، عادتی که وی می گوید مناسب یک رئیس جمهوری نیست.

آقای ترامپ همچنین در پاسخ به انتقاد رقیب به فعالیت های اقتصادی خود را با سیاست گره زد و گفت:«فرزندانم برای این پروژه بسیار سخت کار کرده بودند و دوست داشتم به هنگام افتتاح و بریدن ریبون در کنارشان باشم، پروژه ای که در زمانی کوتاه تر و بودجه ای کمتر از میزان در نظر گرفته شده تحقق یافت، چیزی که این کشور هرگز شاهدش نبوده است.»

اشاره دونالد ترامپ به وقفه ای کوتاه در رقابت های انتخاباتی و حضور در مراسم افتتاح هتل جدیدش در واشنگتن بود، پروژه و وقفه ای خانم کلینتون از آن انتقاد کرده بود.