رسوایی جدید دونالد ترامپ؛ ستاد نامزد جمهوری خواهان تهدید به شکایت کرد

رسوایی جدید دونالد ترامپ؛ ستاد نامزد جمهوری خواهان تهدید به شکایت کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نیویورک تایمز در گزارش جدید خود در مورد دونالد ترامپ، او را متهم به تعرض به دو زن کرده است.

آگهی

نیویورک تایمز در گزارش جدید خود در مورد دونالد ترامپ، او را متهم به تعرض به دو زن کرده است. اما کمپین انتخاباتی نامزد جمهوری خواهان با رد این ادعا این روزنامه را تهدید به شکایت کرد.

آقای ترامپ در مناظره دوم با هیلاری کلینتون در مورد صحبت های رکیک خود در اتوبوس اظهار داشت که آن حرف ها تنها صحبت هایی از جنس سخنان مردانه در رختکن بوده است.

هیلاری کلینتون، در همایش انتخاباتی در لاس وگاس در این مورد گفت: «از ان بی ای (لیگ بسکتبال آمریکا) و لیگ برتر بیسبال گرفته تا لیگ ملی فوتبال آمریکایی (راگبی)، همه جلو آمده اند و می گویند: نه در رختکن ما به این صورت نیست! او تنها به زنان توهین نکرد بلکه به همه بی احترامی کرد.»

اما در رسوایی جدید، دو زن به نیویورک تایمز گفته اند که آقای ترامپ در گذشته به آنها تعرض کرده است. یکی از این زنان ریچل کروکس نام دارد. او می گوید که دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۵ او را به زور بوسیده است.

در مورد دوم، جسیکا لیدز می گوید زمانی که در یک هواپیما کنار دونالد ترامپ نشسته بود او با لمس کردن، وی را مورد تعرض قرار داده است.

ستاد آقای ترامپ در بیانیه ای اظهارات این زنان را ناشی از تخیل آنان دانسته و نیویورک تایمز را متهم کرده است که با این گزارش قصد ترور شخصیت دونالد ترامپ را دارد. کمپین نامزد جمهوری خواهان گفته است که به طور قطع از نیویورک تایمز شکایت خواهد کرد.

در اینباره بیشتر بخوانید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ایالت های تعیین کننده سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کدامند؟

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ محاسبات ریاضی می گوید ترامپ برنده نمی شود

مردی که مقابل دادگاه محاکمه ترامپ خودسوزی کرده بود جان باخت