رسوایی جدید دونالد ترامپ؛ ستاد نامزد جمهوری خواهان تهدید به شکایت کرد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
رسوایی جدید دونالد ترامپ؛ ستاد نامزد جمهوری خواهان تهدید به شکایت کرد

نیویورک تایمز در گزارش جدید خود در مورد دونالد ترامپ، او را متهم به تعرض به دو زن کرده است. اما کمپین انتخاباتی نامزد جمهوری خواهان با رد این ادعا این روزنامه را تهدید به شکایت کرد.

آقای ترامپ در مناظره دوم با هیلاری کلینتون در مورد صحبت های رکیک خود در اتوبوس اظهار داشت که آن حرف ها تنها صحبت هایی از جنس سخنان مردانه در رختکن بوده است.

هیلاری کلینتون، در همایش انتخاباتی در لاس وگاس در این مورد گفت: «از ان بی ای (لیگ بسکتبال آمریکا) و لیگ برتر بیسبال گرفته تا لیگ ملی فوتبال آمریکایی (راگبی)، همه جلو آمده اند و می گویند: نه در رختکن ما به این صورت نیست! او تنها به زنان توهین نکرد بلکه به همه بی احترامی کرد.»

اما در رسوایی جدید، دو زن به نیویورک تایمز گفته اند که آقای ترامپ در گذشته به آنها تعرض کرده است. یکی از این زنان ریچل کروکس نام دارد. او می گوید که دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۵ او را به زور بوسیده است.

در مورد دوم، جسیکا لیدز می گوید زمانی که در یک هواپیما کنار دونالد ترامپ نشسته بود او با لمس کردن، وی را مورد تعرض قرار داده است.

ستاد آقای ترامپ در بیانیه ای اظهارات این زنان را ناشی از تخیل آنان دانسته و نیویورک تایمز را متهم کرده است که با این گزارش قصد ترور شخصیت دونالد ترامپ را دارد. کمپین نامزد جمهوری خواهان گفته است که به طور قطع از نیویورک تایمز شکایت خواهد کرد.

در اینباره بیشتر بخوانید