Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ترامپ ممکن است دو دهه مالیات پرداخت نکرده باشد

ترامپ ممکن است دو دهه مالیات پرداخت نکرده باشد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا اعلام کرده است که اسناد مالیاتی دونالد ترامپ نشان می دهد او ممکن است حدود هجده سال مالیات پرداخت نکرده باشد.

آگهی

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا اعلام کرده است که اسناد مالیاتی دونالد ترامپ نشان می دهد او ممکن است حدود هجده سال مالیات پرداخت نکرده باشد. به گزارش این روزنامه، آقای ترامپ حدود دو دهه پیش در اظهارنامه مالیاتی خود یک میلیارد دلار ضرر را گزارش کرده بود و به همین دلیل ممکن است در طول همه این سالها از نظر قانونی از پرداخت مالیات، معاف بوده باشد.

اشتفان گروبه، گزارشگر یورونیوز از واشنگتن می گوید: «افشای این مساله که ممکن است دونالد ترامپ از پرداخت صدها میلیونها دلار مالیات در سالهای گذشته سر باز زده باشد به مساله اصلی مبارزه های انتخاباتی تبدیل شده است. این موضوع شاید آغازگر مشکلات بزرگی برای نامزد جمهوریخواهان باشد. بله، این اقدام، قانونی بود. اما اظهار ضرر چند میلیارد دلاری در برگه های مالیاتی، این ادعای دونالد ترامپ را که او مرد موفقی در تجارت است زیر سوال می برد. علاوه بر این، دونالد ترامپ بارها در توییتر اقدام کسانی را که فرار مالیاتی می کنند محکوم کرده بود و بابت درست استفاده نکردن دولت از مالیاتهایی که او پرداخت کرده است شکوه کرده بود. حالا که او قانون را برای فرار مالیاتی دور زده است، حتی خشم هواداران او را که ترامپ را فردی ضد نظام فاسد اداری می دانستند برانگیخته است.»

ستاد انتخاباتی آقای ترامپ گفته است که روزنامه نیویورک تایمز، مدارک مالیاتی او را به طور غیرقانونی به دست آورده است و این روزنامه را به هواداری از نامزد دموکراتها متهم کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نیویورک تایمز: ترامپ در سال ۲۰۱۶ فقط ۷۵۰ دلار مالیات داده است

پیروزی سیاسی ترامپ؛ سنا طرح کاهش مالیات ها را تصویب کرد

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد