اعلام وضعیت فوق العاده در شهر شارلوت آمریکا

اعلام وضعیت فوق العاده در شهر شارلوت آمریکا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در پی ادامه اعتراض ها در شهر شارلوت آمریکا برای سومین شب متوالی، نیروهای گارد ویژه برای مقابله با معترضان به کار گرفته شدند و فرماندار ایالت کارولینای شمالی در این شهر وضعیت فوق العاده اعلام…

در پی ادامه اعتراض ها در شهر شارلوت آمریکا برای سومین شب متوالی، نیروهای گارد ویژه برای مقابله با معترضان به کار گرفته شدند و فرماندار ایالت کارولینای شمالی در این شهر وضعیت فوق العاده اعلام کرد. فرماندار شهر شارلوت نیز از وضع مقررات منع آمد و رفت از نیمه شب پنجشنبه خبر داد.

آگهی

همزمان وکیل خانواده کیت اسکات، مرد سیاه پوستی که توسط پلیس کشته شده، پس از بررسی ویدئوی منتشر شده از او اعلام کرد که کیت زمانی هدف گلوله قرار گرفته که «با خشونت به سمت پلیس نرفته و دستان او نیز در کنارش» بوده است. خانواده وی خواستار انتشار سریع ویدئوی ضبط شده هستند.

پلیس گفته است که کیت اسکات مسلح بوده و ماموران از او خواسته بودند تا سلاحش را به زمین بیندازد اما او خودداری کرده و هدف گلوله پلیس قرارگرفته است اما خانواده اسکات می گویند که او در دستش کتاب داشته و مسلح نبوده است.

پلیس شارلوت همچنین از مرگ یکی از معترضانی خبر داد که چهارشنبه شب در جریان اعتراض ها بر اثر اصابت گلوله مجروح شده بود. پیشتر وضعیت جسمانی او وخیم گزارش شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دومین شب ناآرامی در شهر شارلوت آمریکا

تاثیر وقایع شارلوت بر کارزار انتخاباتی در ایالات متحده آمریکا

ده سالگی جنبش «جان سیاه‌پوستان ارزش دارد»؛ آیا حمایت از آن به قوت خود باقی است؟