Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

انتقاد از هیلاری کلینتون بخاطر بدحالی و ذات الریه یا پنهان کاری؟

انتقاد از هیلاری کلینتون بخاطر بدحالی و ذات الریه یا پنهان کاری؟
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز از آمریکا در خصوص وضعیت جسمانی هیلاری کلینتون با ماست.

آگهی

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز از آمریکا در خصوص وضعیت جسمانی هیلاری کلینتون با ماست. از او می پرسیم به نظر می رسد که تئوری برجسته کردن وضعیت جسمانی کلینتون بعنوان توطئه ای از سوی محافظه کاران منتفی است! چنین تغییری را چگونه ارزیابی می کنید؟

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز: به نظرم آری. ستاد انتخاباتی کلینتون اکنون باید با این موضوع روبرو شود، موضوعی که در چند روز آینده اخبار را بخود اختصاص خواهد داد و آنها می باید بطور معنی دار و شفافی به آن بپردازند. برنامه سفر او لغو شده است و مخالفانش می گویند که کلینتون بلحاظ جسمی نمی تواند عهده دار پست ریاست جمهوری باشد. این مخالفان با استناد به این گفته که دود نشانه آتش است، اتفاقی که در نیویورک افتاد را دستاویز قرار خواهند داد.

السدیر سندفورد از استودیوی یورونیوز: ویدئویی که از مراسم سالگرد یازدهم سپتامبر منتشر شد نشان می دهد که کلینتون تقریبا از حال می رود. این ویدئو برغم اطمینانی که درباره وضعیت جسمانی وی داده خواهد شد چقدر به او لطمه می زند؟

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز: زود است که نظر بدهیم. بیایید اینطوری ببینیم که او ذات الریه داشت و آنتی بیوتیک مصرف می کرد و ۹۰ دقیقه در گرما بدون آب سر پا بود. بسیار خوب. اما مسئله این است که کلینتون بخاطر سرگیجه نقد نمی شود بلکه به این دلیل و واقعیت که به مردم دو روز پس از ابتلای وی به ذات الریه اطلاع رسانی شد، آن هم بخاطر آنچه که در نیویورک روی داد. همین موضوع به این روایت دامن می زند که کلینتون فردی پنهان کار است و شفاف نیست…درست دو هفتۀ بعد اولین مناظره تلویزیونی وی با دونالد ترامپ انجام می شود. نتیجه این مناظره بیش از هر چیز دیگر سرنوشت باقی رقابت را رقم خواهد زد.

السدیر سندفورد از استودیوی یورونیوز: دونالد ترامپ چه؟ چه گفته است، و این حادثه چه ره آوردی برای او دارد؟

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز: ترامپ بمدت تقریبا یک روز ساکت ماند که از او بعید بود. بعد امروز آمد و برای هیلاری کلینتون آرزوی سلامتی کرد. ستاد وی این لحظه را لحظه حساسی قلمداد می کند. آنها می دانند که وقت شادمانی نیست. به معنا که می دانند که ترامپ مسن تر از کلینتون است، ورزش نمی کند و غذای فوری را می پرستد. مشکل ترامپ این است که هیچ سابقه پزشکی از خود منتشر نکرده است، بجز نامه چهار پاراگرافی دکترش که می گوید ترامپ بلحاظ جسمی آماده ترین نامزد برای پست رئیس جمهوری در تاریخ آمریکاست. امروز ترامپ گفت که هفته گذشته چک آپ داشته و نتیجه آن را به زودی منتشر خواهد کرد. البته که اساسی ترین سوال این است که چرا حالا و نه قبلا؟ موضوع سلامت جسمی اکنون برای هر دو نامزد موضوعی مهم شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد

۳ سوالی که باید درباره رژیم غذایی‌تان از خود بپرسید

چطور در تعطیلات نوروز وزن خود را حفظ کنیم