سامسونگ از مشتریانش خواست تا از گوشی هوشمند گالکسی نوت ۷ دیگر استفاده نکنند

سامسونگ از مشتریانش خواست تا از گوشی هوشمند گالکسی نوت ۷ دیگر استفاده نکنند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

موسسه ایمنی دولتی ایالات متحده آمریکا روز جمعه در هشداری به تمامی کاربران گوشی هوشمند سامسونگ، مدل گالکسی نوت ۷، از آنها خواست تا استفاده از این گوشی را به دلیل نقص در باتری و آتش گرفتن، متوقف…

آگهی

موسسه ایمنی دولتی ایالات متحده آمریکا روز جمعه در هشداری به تمامی کاربران گوشی هوشمند سامسونگ، مدل گالکسی نوت ۷، از آنها خواست تا استفاده از این گوشی را به دلیل نقص در باتری و آتش گرفتن، متوقف کنند. خطوط هوایی مهم بین المللی هم استفاده از آن را در حین پرواز ممنوع کرده اند.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که گزارش های نگران کننده از آتش گرفتن و انفجار پرچمدار جدید سامسونگ، این شرکت را واداشت تا به جمع آوری تمام گوشی های فروخته شده گالکسی نوت ۷ دست بزنند.

سامسونگ می گوید مشتریانش در ایالات متحده آمریکا می توانند گوشی های خود را با دیگر مدل های تعویض و ۲۵ دلار هم بعنوان هدیه دریافت کنند. از سوی دیگر این شرکت از مشتریانش در کره جنوبی خواسته تا استفاده از گوشی هوشمند گالکسی نوت ۷ را متوقف کنند.

ظاهرا این نقص ناشی از ایرادی ساختاری در مراحل تولید باتری این گوشی بوده و پیش بینی می شود رقیب اصلی اپل در بازار گوشی های هوشمند متحمل زیان قابل توجهی شود. ارزش سهام این شرکت در روز جمعه ۳.۹ درصد افت را تجربه کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زلزله در دنیای هوش مصنوعی؛ مدیرعامل شرکت خالق «چت جی‌ پی‌ تی» از مقامش برکنار شد

تولد ۲۵ سالگی گوگل؛ ۱۰ نکته که احتمالا درباره بزرگترین موتور جستجوی جهان نمی‌دانستید

شکایت از سرویس نقشه گوگل به اتهام هدایت کردن مرد سوار بر خودرو به سمت «پل مرگ»