راد لیور؛ جامی متفاوت و نو در دنیای تنیس

راد لیور؛ جامی متفاوت و نو در دنیای تنیس
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جام راد لیور در بزرگداشت یکی از بزرگترین بازیکنان تنیس تاریخ از این پس برگزار خواهد شد.

آگهی

جام راد لیور در بزرگداشت یکی از بزرگترین بازیکنان تنیس تاریخ از این پس برگزار خواهد شد. خصوصیت آن رقابت بین بازیکنان اروپا با بقیه جهان خواهد بود. بنوعی این رقابت بین دو تیم اروپا و باقی جهان خواهد بود. در مراسم معرفی این جام برخی از مهمترین اسطوره های جهان در نیویورک حاضر بودند.

جان مکنرو در مراسم رونمایی از این جام که سال ۲۰۱۷ اغاز خواهد شد گفت: « در همفکری و همکاری با راجر فدرر و دیگر بزرگان تنیس تصمیم به برگزاری این بازیها گرفتیم. در مقام مربی می توانید به نادال و فدرر بگویید این کار را بکن یا نه، خوب بازی کن یا حمله کن و بعد هم شما بدل به بهترین مربی جهان خواهید شد.»

مکنرو و بیون بورگ دو تیم را هدایت خواهند کرد. بیون بورگ هم در اینباره گفت: « در مقام مربی می دانید که تنها دو یا سه بازیکن بزرگ در هر دوره ای وجود دارد و آنها می دانند چه می خواهند چه کاری باید انجام دهند. اما کار ما دشوار خواهد بود. در جریان مسابقه هر اتفاقی امکان دارد بیفتد و در آنزمان شاید بتوانم کمک کنم.»

رقابت در این جام جالب خواهد بود. از یکسو شما بزرگانی چون فدرر، نادال و جوکوویچ را دارید و در سوی دیگر دل پوتروی آرژانتینی و یا نیشیکوری ژاپنی می توانند برای بزرگان تنیس اروپا دردسرساز شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برای نخستین بار در ایران یک مسابقه ماراتن در تقویم فدراسیون جهانی دو و میدانی قرار گرفت

ورزشکاران حرفه‌ای با درآمد خود چه می‌کنند؟

با طلاهای کشتی، ایران به رده دهم بازی‌های آسیایی هانژو رسید؛ عموزاد و گنج‌زاده هم طلا می‌گیرند؟