جوانی در فلوریدا پس از قتل فجیع یک زوج، صورت قربانی را به دندان گرفت

جوانی در فلوریدا پس از قتل فجیع یک زوج، صورت قربانی را به دندان گرفت
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس آمریکا در حال تحقیق بر روی جوانی است که پس از قتل زوجی در فلوریدا صورت یکی از قربانیان خود را به دندان گرفت.

آگهی

پلیس آمریکا در حال تحقیق بر روی جوانی است که پس از قتل زوجی در فلوریدا صورت یکی از قربانیان خود را به دندان گرفت. آستین هاروف، دانشجوی ۱۹ ساله دانشگاه فلوریدا متهم است که زوج ۵۳ و ۵۹ ساله ای را در گاراژ خانه شان به طرز فجیعی با چاقو به قتل رسانده است.

در پی تماس تلفنی یکی از همسایگان پلیس در صحنه جرم حضور یافت. ویلیام اسنایدر، از پلیس محلی صحنه جرم را از نادرترین صحنه هایی توصیف کرده که تاکنون دیده است. او گفت: «من شاهد بسیاری از صحنه های جرم بودم. اما دیشب که آنجا بودم با صحنه ای روبرو شدم که میزان خشونتش برای من بی سابقه بود.»

ضارب پس از دستگیری به بیمارستان منتقل شد. هنوز انگیزه او از این اقدام روشن نیست. گرچه در آزمایشهای اولیه نشانی از مواد مخدر در خون او دیده نشده اما احتمال می رود که وی از مواد مخدر ترکیبی جدید نظیر فلاکا استفاده کرده باشد، از این رو آزمایشهای دقیقتری در حال انجام است.

این افسر پلیس با اشاره به اینکه ضارب در بیمارستان صدایی شبیه به صدای حیوانات در می آورد، افزود: «فلاکا، ماده مخدری نیست که بتوان آن را از طریق آزمایشهایی که در بیمارستان انجام می شود تشخیص داد. بنابر این، برای حل این معما آزمایش های دقیقتری انجام می دهیم.»

بحث درباره اثرات مخرب فلاکا پیشتر در سال ۲۰۱۲ مطرح شد. پس از آنکه مردی در میامی بر اثر مصرف ماده ای دچار «هذیان شدید و هیجانی» شد و صورت مرد دیگری را گاز گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ماجرای مرموز کشف پای قطع شده یک انسان در متروی نیویورک

سگ گمرک فرودگاه بوستون میمون‌های مومیایی شده را در چمدان‌های یک مسافر شناسایی کرد

وزارت دادگستری آمریکا یک ایرانی و دو کانادایی را به طراحی قتل در ازای پول متهم کرد