Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پاپ در سفرش به لهستان تروریسم و جنگ را محکوم کرد

پاپ در سفرش به لهستان تروریسم و جنگ را محکوم کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان در جریان چهارمین روز سفرش به لهستان «موج ویرانگر تروریسم» و جنگ را محکوم کرد و از جوانان خواست تا «نسبت به رنج دیگران بی تفاوت»…

آگهی

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان در جریان چهارمین روز سفرش به لهستان «موج ویرانگر تروریسم» و جنگ را محکوم کرد و از جوانان خواست تا «نسبت به رنج دیگران بی تفاوت» نباشند.

پاپ ضمن توقفی پیش بینی نشده در کلیسای فرانسیس آسیسی قدیس در کراکوف، دومین شهر بزرگ لهستان برای صلح دعا خواند. و پس از آن با حضور در میان صدها هزار جوانی که از سراسر جهان برای شرکت در گردهمایی بین المللی جوانان کاتولیک به میدان اصلی شهر آمده بودند سخنرانی کرد و گفت: «ما نمی توانیم نفرت را با نفرت بیشتر، خشونت را با خشونت بیشتر و وحشت را با وحشت بیشتر از بین ببریم. تنها پاسخ ما به این دنیای درگیر در جنگ یک چیز است: برادری.»

شامگاه شنبه و در ادامه این مراسم، پس از اجرای رقص هایی حماسی و معنوی، یک جوان سوری به نمایندگی از مردم حلب در جایگاه حاضر شد و با نقل درد و رنج هموطنانش در جریان پنج سال جنگ داخلی در سوریه، از پاپ سوال کرد «خدا کجاست و آیا وجود دارد؟»

پاپ نیز در پاسخ، ضمن فراخواندن جوانان به دعا برای مردم سوریه و دیگر مناطق درگیر جنگ گفت: «چیزی نمی تواند ریختن خون برادران و خواهران ما را توجیه کند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قربانیان آمریکایی از ایران و ۲ کشور دیگر به دلیل حمله هفتم اکتبر حماس به اسرائیل طلب غرامت می‌کنند

تلگراف: حزب کارگر بریتانیا درصورت پیروزی در انتخابات سپاه پاسداران را تروریستی اعلام می‌کند

آلمان «تجلیل‌کنندگان از تروریسم» را اخراج می‌کند؛ «خارجی‌ها مجاز به نفرت‌پراکنی نیستند»