کلینتون نامزدی حزب دموکرات را پذیرفت

کلینتون نامزدی حزب دموکرات را پذیرفت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هیلاری کلینتون نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رسما پذیرفت.

آگهی

هیلاری کلینتون نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رسما پذیرفت. خانم کلینتون در مهمترین نطق خود طی بیش از ۲۵ سال فعالیت سیاسی با اعلام این خبر وعده داد که ایالات متحده آمریکا را به کشوری برای تمام ساکنان آن تبدیل خواهد کرد. خانم کلینتون نخستین ماموریت خود را خلق فرصت ها و مشاغل بیشتر و افزایش دستمزدها خواند.

قبل از این نطق چلسی دختر بیل و هیلاری کلینتون در حمایت از مادرش سخنرانی کرد.

بخش قابل توجهی از سخنرانی کلینتون به انتقاد از دونالد ترامپ رقیب جمهوریخواهش اختصاص یافت و دیدگاه های او را در جریان گردهمایی هفته گذشته جمهوریخواهان تاریک خواند و گفت: «ما دیوار نمی سازیم بلکه به جای آن اقتصادی می سازیم که هر کس که جویای کار خوب است بتواند به آن برسد. ما مسیری را برای میلیون ها مهاجری فراهم می کنیم که در اقتصاد ما مشارکت دارند.»

خانم کلینتون خطاب به حامیان برنی سندرز، رقیب سابقش در انتخابات درون حزبی دموکراتها گفت: «من صدای شما را شنیدم. انگیزه های شما انگیزه های ماست. کشور ما به ایده ها، انرژی و شور و اشتیاق شما نیاز دارد و این تنها راهی است که ما می توانیم مسیر پیشرفت مان را به سوی تغییر واقعی برای آمریکا تغییر دهیم.»

هیلاری کلینتون دونالد ترامپ را به ایجاد هراس و تفرقه افکنی متهم کرد و گفت که او می خواهد که ما از آینده بترسیم.

دو رقیب دموکرات و جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری که هشتم نوامبر (هجدهم آبان) سال جاری برگزار می شود با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش سخت دونالد ترامپ به سخنرانان همایش ملی دموکراتها

دستاورد همایش دموکراتها برای هیلاری کلینتون چه بود؟

«طرفداران سندرز به آغوش حزب دموکرات برمی گردند»