سیریل دپره در صدر جدول کلی مسابقات رالی راه ابریشم باقی ماند

سیریل دپره در صدر جدول کلی مسابقات رالی راه ابریشم باقی ماند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سیریل دپره راننده فرانسوی که داوید کاسترا او را به عنوان کمک همراهی می کرد، روز جمعه موفق شد هفتمین مرحله از رقابت های اتوموبیلرانی رالی راه ابریشم را فتح کند.

آگهی

سیریل دپره راننده فرانسوی که داوید کاسترا او را به عنوان کمک همراهی می کرد، روز جمعه موفق شد هفتمین مرحله از رقابت های اتوموبیلرانی رالی راه ابریشم را فتح کند. این مرحله در مسیری کوهستانی به طول هفتاد و هفت کیلومتر میان آلماتی قزاقستان و بورتالای چین جریان داشت.

دپره که با خودروی پژو مسابقه می دهد، با به جای گذاشتن رکورد ۱ ساعت و ۲ دقیقه و ۴۴ ثانیه، بهترین زمان را در این مرحله به نام خود ثبت کرد و در صدر جدول کلی باقی ماند.

سباستین لوب، دیگر راننده فرانسوی که ۹ قهرمانی جهان در رشته رالی را در کارنامه دارد در این مرحله با اختلاف ۲ دقیقه و ۴۶ ثانیه نسبت به دپره جایگاه دوم را از آن خود کرد. لوب با اتوموبیل پژو ضمن کسب این نتیجه، در جدول کلی رقابت ها نیز در مکان دوم قرار گرفت.

ولادیمیر واسیلیف راننده روس با ۴ دقیقه و ۱۰ ثانیه اختلاف نسبت به فاتح این مرحله، سوم شد و توانست همین جایگاه را در جدول کلی مسابقات نیز از آن خود کند.

اما یزید محمد راجحی راننده عربستانی که در این مسابقات درخششی دور از انتظار داشته است با هفت دقیقه و یازده ثانیه اختلاف نسبت به دپره، جایگاهی بهتر از هشتم نصیبش نشد و در نهایت مکان چهارم جدول کلی مسابقات را به خود اختصاص داد.

در قسمت کامیون مارتین واندن برینک، راننده هلندی موفق شد با کامیون رنو بهترین زمان را به نام خود ثبت کند و در جدول کلی نیز در صدر بیاستد.

آنتون شیبالوف روس نیز که با کامیون کامازمسابقه می دهد با ۷ ثانیه اختلاف در مکان دوم این مرحله و نیز جدول کلی قرار گرفت.

هشت مرحله دیگر از مسابقات رالی راه ابریشم هنوز باقی است. این رقابت ها ۲۴ ژوئیه در پکن، پایتخت چین به پایان می رسد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پیروزی نوویل در مسابقات رالیِ کاتالونیا؛ اوژیه صدرنشین باقی ماند

فرمول یک؛ همیلتون روند پیروز‌ی‌ در مسابقات فصل را از دومین گرند پری اتریش آغاز کرد

رالی مراکش؛ ناکامی بزرگ العطیه و پترانسل در مرحله چهارم