Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پلیس جسد کودک قربانی تمساح دیسنی لند را پیدا کرد

پلیس جسد کودک قربانی تمساح دیسنی لند را پیدا کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس فلوریدا جسد کودک دو ساله ای را که توسط یک تمساح بوده شده بود، روز چهارشنبه در دریاچۀ دیسنی لند پیدا کرده است.

آگهی

پلیس فلوریدا جسد کودک دو ساله ای را که توسط یک تمساح بوده شده بود، روز چهارشنبه در دریاچۀ دیسنی لند پیدا کرده است. این کودک سه شنبه شب و در حالیکه در کنار این دریاچۀ مصنوعی بازی می کرد توسط این تمساح شکار شد.

رئیس پلیس منطقۀ اورنج کانتی در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن اعلام این خبر گفت: «ما جسد این کودک دوساله را از آب بیرون کشیده و به مرکز معاینۀ پزشکی قانونی اورنج کانتی انتقال داده ایم. پیکر این کودک آسیب ندیده و کامل است و حالا باید مقدمات شناسایی رسمی او را انجام بدهیم.»

شاهدان این ماجرا می گویند پدر این کودک تلاش کرده فرزند خود را از میان آرواره های این تمساح بیرون بکشد اما بعد از جدالی که ۳۰ ثانیه به طول انجامیده، این تمساح توانسته لین دو ساله را به داخل آب ببرد. به نوشتۀ منابع خبری آمریکا لین که اهل نبراسکاست به همراه پدر و مادرش برای گذراندن تعطیلات به پارک تفریحی دیسنی لند در فلوریدا سفر کرده بودند.

دریاچۀ مذکور در محوطۀ هتل این مجموعۀ تفریحی قرار دارد و به یک دریاچۀ طبیعی راه دارد که گفته می شود محل زندگی تمساح هاست. پلیس می گوید پنج تمساح دیگر را در جریان جستجوها برای یافتن جسد این کودک دو ساله در این دریاچه رویت کرده است.

این نخستین حادثه از نوع خود طی ۴۵ سال گذشته یعنی از زمان احداث مجموعۀ تفریحی دیسنی لند در فلوریداست که در این منطقه رخ می دهد. در پی این حادثه مسئولان دیسنی لند تمامی پلاژهای خود را در کنار این دریاچه تعطیل کرده و از مسافران خواسته اند در این دریاچه شنا نکنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فشارها برای کناره‌گیری بایدن از رقابت‌ها؛ پلوسی: شانس دموکرات‌ها در انتخابات مجلس هم به خطر می‌افتد

سوءقصد نافرجام به جان ترامپ و تردیدها در خصوص اقدامات پلیس مخفی آمریکا؛ چه کسی مقصر است؟

آیا سوء قصد به جان ترامپ پیروزی او در انتخابات پیش‌روی آمریکا را تضمین کرد؟