Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

آشوبگران حامی تیم فوتبال روسیه، حرفه ای برای درگیری های خشن

آشوبگران حامی تیم فوتبال روسیه، حرفه ای برای درگیری های خشن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دادستان مارسی می گوید آشوب گران آموزش دیده روس در خشن ترین درگیری که روز شنبه میان هواداران تیم فوتبال انگلستان و روسیه رخ داد، نقش اصلی را داشته اند.

آگهی

دادستان مارسی می گوید آشوب گران آموزش دیده روس در خشن ترین درگیری که روز شنبه میان هواداران تیم فوتبال انگلستان و روسیه رخ داد، نقش اصلی را داشته اند. با این حال هولیگانهای روس موفق شدند از دست پلیس بگریزند و هیچ کدام از آنها دستگیر نشده اند.

قرار است عصر دوشنبه شش انگلیسی، یک اتریشی و سه فرانسوی که در این درگیری ها نقش داشته اند در دادگاه حاضر شوند.

بریس روبن دادستان مارسی در سخنانی گفت: «حدود ۱۵۰ نفر از هواداران تیم روسیه که در واقع در گروه هولیگانها بودند کاملا آموزش دیده و برای خشونت و درگیری آماده بودند. برخی از آنها که شناخته شده بودند همینکه به فرودگاه بین المللی مارسی رسیدند برگردانده شدند اما متاسفانه برخی دیگر از آنها از راههای دیگر خود را به مارسی رساندند. آنها برای درگیری های فوق سریع و بشدت خشونت آمیز آموزش دیده بودند.»

نزاع میان هولیگان های روس و انگلیسی روز شنبه در مارسی باعث زخمی شدن ۳۵ نفر از هواداران تیم انگلستان شد. یکی از هواداران تیم انگلستان که از ناحیه سر ضربه دیده در شرایط وخیمی بسر می برد.

از جمعه گذشته تاکنون ۱۱۶ نفر در مارسی مورد بازجویی قرار گرفتند و برای ۶۳ نفر قرار بازداشت صادر شده است. همچنین سه نفر از فرانسه اخراج و برای ۵ نفر ممنوعیت ورود به فرانسه صادر شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسپانیا؛ کشته شدن یک پلیس در آشوب های هواداران اسپارتاک مسکو

یورو ۲۰۱۶: الکل ممنوع؛ هر کس هم آشوب کند اخراج می شود

حمله داعش در روسیه، احضار تاجیک‌ها در فرانسه؛ تروریسم اسلامی مهم‌ترین دغدغه پاریس پیش از المپیک است