مسی کوچک به پاکستان مهاجرت کرد

مسی کوچک به پاکستان مهاجرت کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اعضای خانواده مرتضی احمدی، کودک پنج ساله افغان که با کیسه پلاستیک برای خودش پیراهنی مشابه پیراهن لیونل مسی، فوتبالیست تیم ملی آرژانتین ساخته بود، مجبور به ترک افغانستان شده…

آگهی

اعضای خانواده مرتضی احمدی، کودک پنج ساله افغان که با کیسه پلاستیک برای خودش پیراهنی مشابه پیراهن لیونل مسی، فوتبالیست تیم ملی آرژانتین ساخته بود، مجبور به ترک افغانستان شده اند.

پدر مرتضی احمدی دلیل مهاجرت به ایالت بلوچستان پاکستان را مورد تهدید واقع شدن خانواده اش و خطر ربوده شدن فرزندش عنوان می کند.

همایون احمدی، برادر این کودک افغان گفت که برادرش از او درخواست پیراهن لیونل مسی کرده بود اما خانواده آنها توان پرداخت یک پیراهن تیم ملی آرژانتین با نام لیونل مسی را نداشتند و در نتیجه او تصمیم گرفته با کیسه پلاستیکی (برنگ آبی راه راه) پیراهنی مشابه تهیه کند.

همایون احمدی می گوید: «پلاستیک آوردم و نام و شماره مسی را روی آن زدم و بعد از آن او با آن فوتبال بازی کرد و من این اتفاق به نظرم خیلی جالب آمد.»

پس از انتشار عکس مرتضی احمدی بر روی شبکه های اجتماعی، صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) از ارسال هدایایی برای او از جمله یک پیراهن توسط لیونل مسی خبر داده بود.

هرچند زندگی این کودک افغان اکنون با انتشار عکسش دچار تحول شده اما به نظر می رسد در علاقه او برای ملاقات با لیونل مسی خللی وارد نشده است.

مرتضی احمدی می گوید لیونل مسی را خیلی دوست دارد و مایل است با او ملاقات کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پیروزی مسی و آرژانتین بر برزیل در شب خونین ماراکانا

از همه جا رانده؛ ۲۵۰ پناهجوی روهینگیایی به مقصد نرسیده به دریا عودت شدند

نخستین شکست آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی در شب درگیری لیونل مسی