اعتراض ها به دونالد ترامپ در شهر آلبوکرکی

اعتراض ها به دونالد ترامپ در شهر آلبوکرکی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سخنرانی دونالد ترامپ، نامزد انتخابات درون حزبی جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، عصر روز سه شنبه در شهر آلبوکرکی ایالت نیومکزیکو بارها به دلیل فریاد معترضان حاضر در سالن ق

آگهی

سخنرانی دونالد ترامپ، نامزد انتخابات درون حزبی جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، عصر روز سه شنبه در شهر آلبوکرکی ایالت نیومکزیکو بارها به دلیل فریاد معترضان حاضر در سالن قطع شد. تداوم فریادها درنهایت منجر به دخالت پلیس و بازداشت یکی از معترضان شد. دونالد ترامپ در زمانی که چند پلیس در تلاش بودند تا یک زن معترض را دستگیر کنند، گفت: «بسیار هیجان انگیز است. اینطور نیست؟»

دونالد ترامپ روز سه شنبه توانست در انتخابات مقدماتی در ایالت واشنگتن نیز به پیروزی برسد و به این ترتیب قدمی دیگر به تبدیل شدن به نامزد نهایی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور نزدیکتر شود.

او در سخنرانیش در شهر آلبوکرکی با اشاره به معترضان حاضر در سالن گفت: «آنها طرفداران برنی سندرز هستند اما او برنده نخواهد شد و ما ۴۰ درصد از رای های برنی سندرز را نیز به دست خواهیم آورد. این سیستم اکنون علیه برنی سندرز است بنابراین او نمی تواند برنده شود. شنیده ام که ما نزدیک به ۴۰ درصد از طرفداران او را خواهیم داشت. احتمالا این افراد نیستند. بسیار خوب، آنها را از اینجا بیرون بیندازید.»

همزمان، در خارج از سالن محل برگزاری سخنرانی نیز جمعیت زیادی در اعتراض به او تجمع کردند. گروهی از معترضان سعی داشتند وارد محل سخنرانی شده و برنامه تبلیغاتی ترامپ را متوقف کنند اما تصمیم آنها با دخالت پلیس و درگیری میان دو طرف عملی نشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یهودیان مخالف حملات اسرائیل به غزه در کنگره آمریکا: به نام ما جنگ نکنید

برج ایفل پس از ۶ روز تعطیلی به دلیل اعتصاب کارگران بار دیگر میزبان گردشگران شد

هجوم مزرعه‌داران خشمگین فرانسوی به سالن نمایشگاه کشاورزی پاریس پیش از بازدید امانوئل ماکرون