واکنش هیلاری کلینتون به دفاع ترامپ از آزادی سلاح گرم

واکنش هیلاری کلینتون به دفاع ترامپ از آزادی سلاح گرم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات دور مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در تازه ترین سخنرانی اش ضمن همدلی با مادرانی که فرزندانشان را به دلیل درگیری های مسلحانه از دست داده اند به سخنان دو

آگهی

هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات دور مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در تازه ترین سخنرانی اش ضمن همدلی با مادرانی که فرزندانشان را به دلیل درگیری های مسلحانه از دست داده اند به سخنان دونالد ترامپ در خصوص حفاظت از آزادی خرید و فروش سلاح واکنش نشان داد.

وزیر امورخارجه پیشین آمریکا روز شنبه در بخشی از سخنرانی اش در بنیاد تریون مارتین گفت: «اکنون ما می دانیم که لابی اسلحه قدرتمند است. به باورم این قوی ترین لابی در واشینگتن است. ما می دانیم که برخی از نامزدها هر کاری را برای رضایت آنان انجام می دهند. همین روز گذشته، در همایش سالانه ان آر ای، دونالد ترامپ گفت که در نخستین ساعات ریاست جمهوری اش، (که خدا نکند) اقدامات رئیس جمهوری اوباما را برای تقویت بررسی پیشینه خریداران سلاح لغو می کند.»

دونالد ترامپ، ثروتمندی که پا به میدان رقابت سیاسی گذاشته و احتمال دارد رقیب خانم کلینتون از حزب جمهوریخواه در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری باشد روز جمعه وی را به از بین بردن متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا متهم کرده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گاف‌های جو بایدن و دونالد ترامپ؛ سلامت نامزدها سرنوشت انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا را تعیین می‌کند؟

جنگ اسرائیل و حماس یک سال مانده تا رقابت احتمالی بایدن با ترامپ در انتخابات؛ نظرسنجی‌ها چه می‌گویند؟

ترامپ: نتانیاهو شب قبل کشتن سلیمانی از عملیات عقب‌نشینی کرد؛ حزب‌الله لبنان بسیار باهوش است