حضور ایگی پاپ و تازه ترین اثر زاویه دولان در جشنواره کن

حضور ایگی پاپ و تازه ترین اثر زاویه دولان در جشنواره کن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در هشتمین روز از شصت و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کن، ایگی پاپ، آوازخوان سبک راک به همراه جیم جارموش، فیلمساز سرشناس بر فرش قرمز حاضر…

آگهی

در هشتمین روز از شصت و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کن، ایگی پاپ، آوازخوان سبک راک به همراه جیم جارموش، فیلمساز سرشناس بر فرش قرمز حاضر شدند. این حضور ایگی پاپ در کن که پیش تر در آثاری همچون «مرد مرده» و «قهوه و سیگار» ساخته جارموش نقش آفرینی کرده است و توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

از سویی دیگر زاویه دولان، فیلمساز کانادایی امسال با تازه ترین اثرش به نام «این فقط پایان دنیاست» در بخش رقابت های رسمی جشنواره کن حضور یافته است. این فیلم داستان یک نویسنده همجنسگرا است که از مرگ قریب الوقوع اش آگاه است و پس از ۱۲ سال نزد خانواده اش باز می گردد. تمامی بازیگران این فیلم فرانسوی هستند.

به گزارش فردریک پونسار، خبرنگار یورونیوز در کن: «کارگردانان جوان و ستاره های راک اند رول در آخرین تعطیلات پایان هفته این جشنواره قرار ملاقات دارند ولی این هنوز محبوبترین بخش نیست و شاید با اثر تونی اردمان شگفت زده شوند. با این حال همچنان و تا عصر یکشنبه نمایش چهار فیلم باقی است تا نخل طلا نسیب برندگان شود.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آتیلا پسیانی، بازیگری تجربه‌گرا با سابقه همکاری از پیتر بروک تا بهرام بیضایی

آلبوم عکس از شب آخر جشنواره کن ۲۰۲۳؛ از فرش قرمز اختتامیه تا اهدای جوایز

نام‌های بزرگ در جشنواره کن؛ کدام فیلم‌ها بخت بیشتری برای کسب نخل طلا دارند؟