بازگشت ارتش سرخ؛ زسکا مسکو قهرمان رقابتهای بسکتبال یورولیگ مردان

بازگشت ارتش سرخ؛ زسکا مسکو قهرمان رقابتهای بسکتبال یورولیگ مردان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

زسکا مسکو یکشنبه شب موفق شد در دیدار پایانی رقابت های بسکتبال یورولیگ با غلبه بر فنر باغچه برای هفتمین بار عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود

آگهی

زسکا مسکو یکشنبه شب موفق شد در دیدار پایانی رقابت های بسکتبال یورولیگ با غلبه بر فنر باغچه برای هفتمین بار عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

زسکا که پس از چهار سال غیبت، برای سیزدهمین بار به فینال این رقابت ها راه یافته بود، در برلین و در حضور بیش از دوازده هزار تماشاگر حریف ترکیه ای خود را ۱۰۱ بر ۹۶ شکست داد تا بار دیگر، برای نخستین بار پس از سال ۲۰۰۸، قهرمان اروپا شود.

روس ها از ابتدا مسابقه را تهاجمی آغاز کرده و به سرعت خود را به امتیاز بیست رساندند اما در ادامه با اشتباه های فردی به تدریج امتیاز واگذار کردند تا در نهایت نتیجه مسابقه پس از تساوی ۸۵ بر ۸۵ به وقت های اضافه کشیده شود. ارتش سرخ که عزم خود را برای قهرمانی جزم کرده بود در وقت های اضافه موفق تر ظاهر شد و نتیجه نهایی را به نفع خود رقم زد.

زسکا مسکو این پیروزی را به لطف درخشش دو گارد یک متر و نود و پنج سانتی متری خود یعنی میلوس تئودوسیچ صرب و ناندو دو کولوی فرانسوی بدست آورد. دو کولو علاوه بر کسب عنوان امتیاز آورترین بازیکن میدان، به عنوان بهترین بازیکن مرحله پایانی و این فصل رقابتهای بسکتبال یورولیگ نیز شناخته شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت

انتقال فوری سردار آزمون به لیگ آلمان؛ مدیر لورکوزن: از توافق با زنیت بسیار خوشحالیم

لالا کرامارنکو ۱۷ ساله برنده تورنمنت تجربی بین‌المللی ژیمناستیک ریتمیک