آخرین فیلم استیون اسپیلبرگ و پارک چان ووک در فستیوال کن

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
آخرین فیلم استیون اسپیلبرگ و پارک چان ووک در فستیوال کن

در چهارمین روز برگزاری شصت و نهمین جشنواره فیلم کن، فیلم BFG آخرین ساخته استیون اسپیلبرگ در بخش خارج از مسابقه به نمایش درآمد.

فیلم داستان زیبای دوستی یک غول بزرگ خوش قلب هفت متری با سوفی دختر کوچولوی بازیگوش ده ساله را حکایت می کند. غول هفت متری در جریان فیلم زندگی دختر کوچک را نجات می دهد و دختر کوچک هم در مقابل کار مشابهی برای غول می کند.

فدریک پونسر، خبرنگار یورونیوز از محل برگزاری جشنواره کن گزارش می دهد: «فستیوال فیلم کن تنوع فوق العاده ای از فیلم ها را ارائه کرده است. از پرفروش ترین فیلم های هالیودی تا فیلم های مولف و هنری خالص. برای نخل طلای کن، از ابتدای رقابتها شاهد یک فیلم درام اجتماعی بریتانیایی، یک کمدی آلمانی، یک کمدی فرانسوی و البته یک تریلر تاریخی اروتیک از کره جنوبی هستیم. ترکیبی استثنایی از فیلم هایی با ژانرها و ملیتهای مختلف.»

فیلم کنیز نوزدهمین فیلم بلند پارک چان ووک برداشتی آزاد از رمان دزد اثر سارا واترز است که تریلری سرشار از عشق شهوانی را حکایت می کند.

داستان فیلم در دهه ۳۰ میلادی در کره تحت استعمار ژاپن اتفاق می افتد که سوکو زن جوان به عنوان خدمتکار یک زن ثروتمند ژاپنی وارد عمارت باشکوه آنها شده و داستان پیچیده او از همین جا آغاز می شود.