Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

برپایی نمایشگاه یوروویژن در استکهلم

برپایی نمایشگاه یوروویژن در استکهلم
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

یک هفته مانده تا برپایی فینال بزرگ مسابقه آوازخوانی یوروویژن، موزه گروه آبا در استکهلم اقدام به برپایی نمایشگاهی ویژه و تعاملی در خصوص این رویداد

آگهی

یک هفته مانده تا برپایی فینال بزرگ مسابقه آوازخوانی یوروویژن، موزه گروه آبا در استکهلم اقدام به برپایی نمایشگاهی ویژه و تعاملی در خصوص این رویداد هنری پرمخاطب کرده است. بازدیدکنندگان در این نمایشگاه می توانند با لباس های رنگین گروه های مختلف، ویدیوهای سیاه و سفید و ترانه های مشهور سالهای دور تجدید خاطره کنند.

بیورن اولواوس یکی از اعضای گروه آبا که در سال ۱۹۴۷ به همراه این گروه با ترانه واترلو، یوروویژن را فتح کرد و به شهرت جهانی رسید از جمله افرادی است که به خوبی قدر این مسابقه آوازخوانی را می داند. او در باره ویژگی های این مسابقه می گوید: «به نظرم اتفاق بزرگی است و همانطور که می دانید یکی از معدود رویداد هایی است که تلویزیون های اروپایی برای پخش زنده آن با یکدیگر همکاری بسیار نزدیک دارند. بینندگان این برنامه در اروپا نیز بیشتر احساس با هم بودن می کنند. اتفاقی که در رومانی باشید یا هلند، می توانید آنرا زنده تماشا کنید. زمانی که مجری ها امتیازهای هر کشور را اعلام می کنند ما نیز همراه با مردم آن کشور احساس خوشحالی می کنیم.»

رومانی امسال به دلیل آنکه تلویزیون دولتی این کشور دیون خود را به برگزار کنندگان یورویژن پرداخت نکرده، از شرکت در این مسابقه محروم شده است.

فینال بزرگ یوروویژن امسال روز چهارده مه در استکلهم برگزار می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سوئد برای خواننده هلندی اخراج شده از یوروویژن پرونده اتهامی باز می‌کند

اسرائیلی‌ها از ورود به نمایشگاه تسلیحاتی پاریس منع شدند

بازگشت اروپا به فضا با آریان۶؛«بر سر میز با کشورهای موفق در عرصه هوافضا باید ظرفیت‌هایی داشته باشید»